To bylo se dozvěděl, jak změnit náklady na inženýrských sítí v Praze


Vydáno: 11.06.2016 | Aktualizace: 11.06.2016

To bylo se dozvěděl, jak změnit náklady na inženýrských sítí v Praze. Pronájem bytu vláda zvedne, sběr odpadků plyn a bude stavět jako předtím. Změny se dotknou přívod vody a topení.
S novým rokem nájemné státní byty a poplatky za odvoz odpadu v Praze, nic moc se změní. plynárenská společnost Prague také plánuje zvýšit ceny. Postupně dražší voda, topení stoupne v některých oblastech.
Praha zdá být více než 9200 veřejných bytů, většina z nich - Black Bridge. Hodnota nájemné rychtářem sad v červenci každý rok až do července příštího hned po Novém roce se nezmění.
Voda v hlavním městě České republiky může stoupnout kvůli inflaci. To je uvedeno ve smlouvě mezi Vodokanal Praze a pražské kanalizace a vodohospodářské společnosti, která pronajímá v technické infrastruktury. Soudce může rovněž rozhodnout zvýšit cenu vody, ale zatím žádné objednávky nebyly. Náklady na vodu a využívání kanalizace v závislosti na oficiálních stránkách 77.65 korun za cu.
Vytápění je situace komplikovanější, protože její hodnota je závislá na poskytovateli tepla. Domy, které jsou vytápěny plynem, v Lybushe a Komorzhanah bude platit méně než 4,7% (úspory za rok - 1 100 Kč). V dolní Holešovice, kde jsou domy připojené k moderní párou, teplo bude levnější o 2%.
Přehřátím zaplatí majitelé domů, kteří dostávají teplo z elektrárny Mnyelnik, Trsheboraditse, Maleshitse, Myhl a Krch. Ceny budou stoupat, protože zvýšené náklady na údržbu a opravy tepelných sítí. Očekává se, že vzhledem k teplé zimní účastníků bude moci vrátit přeplatek do roku 2015.