Tipy pro návrat banky.


Vydáno: 18.10.2016

V současné době je Česká republika, se stále více začíná šířit praxi vrácení bankovní nabitá poplatky, které jsou považovány za nezákonné, podle vyhlášky prezidia Nejvyššího arbitrážního soudu.

Je třeba rozlišovat důvody, za kterých je to možné návrat banky. Na základě smlouvy o půjčce, budete mít v České bankovní úvěr a musí zaplatit příslušnou částku a nastavit úroky z úvěru. o současné legislativě základě všechny ostatní platby jsou uznávány jako nezákonné a máte právo vrátit neoprávněně vybíraných poplatků.

Kroky v tomto případě:

Kreslení v duplicitních nároků na vrácení banky. Měl by obsahovat seznam typů poplatků a částku potřebnou k návratu. Kromě toho stojí za zmínku fakt, že žádáte, aby zvážila toto tvrzení ve lhůtě do 10 dnů. První kopie musí zůstat v bance, a druhý s vízem, že jste přijal prohlášení zůstane ve vás. Stejně tak písmeno potvrzujete, že jste se pokusili vyřešit problém návratu nelegálních bankovních poplatků v pretrial pořadí.
S největší pravděpodobností (90%), banky obdržíte dopis s odkazy na legislativu, která vysvětluje, že vaše tvrzení je nezákonné. To se provádí s cílem vyřadit hodně odvolání. Právo na reklamaci a pak nárok lze pouze jednotky, az tohoto důvodu mnoho zastavení v této fázi se snaží vrátit bankovní provizi. Ale nezoufejte, protože právo je na vaší straně. Poté, co odpověď přijde od banky, je třeba uplatnit nárok. Obvykle je příprava a podání trvá asi týden.
Poslední etapa - soud. Při správném vypracován prohlášení, tam je 100% zárukou návratu bance. Po setkání do 10 dnů, budete mít rozhodnout o případu a provedení.
Obvykle termín od podání tvrdí, že získat soudní příkaz se pohybuje v rozmezí 2 až 3 měsíce. Uvědomte si však, že šíření praxe vrácení bankovních poplatků z úvěru, některé z výnosů již v pretrial pořadí.

Je třeba poznamenat, že stávající právní předpisy České republiky a případné vracení poplatků se vztahuje na aktivní a uzavřených úvěrů.

Pokud si vzal půjčku a zvážit právo na návrat nelegálně nabitý banku, pak příslušné právní podpora zpět platby.