Tipy dlužníci.


Vydáno: 26.12.2016

Půjčky jsou vhodné a užitečné finanční nástroj pro realizaci nějaké návrhy dnes.

S možností získání půjčky není nutné zdlouhavé měsíce a roky dopřát koupi nového počítače, auto nebo dům. Ale každý, kdo se odváží získat úvěr, bere významná rizika. V případě, že dlužník ztratí zdroj příjmů, pak to může být obtížné s dalším příspěvkem k úvěru. To by znamenalo zpoždění v platbách, pokuty, nepříjemná komunikace s pracovníky banky a sběratele. Proto je důležité vyhodnotit jejich finanční možnosti v designu úvěrů.

Každý dlužník by bylo užitečné znát následující tipy:
V případě, že úvěr by neměl vyžadovat maximální částku, kterou banka je připravena poskytnout. Velikost úvěru by měla být spojena s velikostí stabilního zisku dlužníka. V ideálním případě splácet by měl strávit ne více než 40% svého příjmu. V tomto případě bude půjčka servis neměla vést k vážnému zhoršení kvality života.
Je důležité vybrat správný typ úvěru. K dispozici jsou necílené a cílené půjčky. První dostat mnohem jednodušší, ale úroková sazba z nich je i výrazně vyšší. Proto, pokud máte v úmyslu koupit auto nebo půjčku na koupi bytu, to dává smysl strávit trochu více času a úsilí tím, že se cíl úvěru. Výsledkem je, že lze výrazně snížit přeplatek, šetří značné náklady.
Cílené půjčky obvykle vyžadují zálohu. Nejmenší velikost je obvykle 20% z kupní ceny. Ale tím větší bude velikost zálohy, tím atraktivnější je úroková sazba. Jedná se o běžný jev v situaci s hypotékou. Nahromaděné množství je více než 50% z kupní ceny, můžete snížit roční sazbu na 0,5% -1%. Vzhledem k velikosti těchto půjček úspory mohou být velmi významné.
Úvěr termín může také ovlivnit rychlost ročně. Co to je delší, tím více musí platit pro obsluhu úvěru. Ale menší krátkodobou půjčku poskytuje značné množství pravidelných plateb, které ne vždy splňují finanční kapacity ze strany dlužníka. Proto se doporučuje volit tato doba trvání půjčky, v nichž by se měsíční platby být docela proveditelné.
Měna by měla být stejná jako dlužník dostane zaplaceno. Samozřejmě, že úvěry v dolarech a eurech je atraktivnější, ale tam je námitka. Je-li rychlost podstatně prosyadet, pak rozdíl Samozřejmě, že dlužník bude muset vynaložit na úvěr mnohem více, než bylo plánováno. Na konci všechny úspory z příznivých sazeb z úvěrů v cizí měně "jedl" změny směnných kurzů.
V případě dlouhodobých úvěrů nabádán k přijetí registraci pojištění. Předpovídat, co se stane v životě dlužníka a let, že to bude platit bankovní úvěr je nemožné. A přítomnost pojištění se vyhnout problémům se splácením dluhu v případě invalidity způsobené zdravotními potížemi nebo snížit při práci. Kromě toho banky v případě registrace pojištění je často ochoten snížit roční sazba ve výši přibližně 0,5%.
Jakýkoliv dlužník by být užitečné vytvořit jakýsi rezervní fond ve výši 3-6 měsíční příjem. Opět platí, že předvídat situaci po mnoho měsíců a let dopředu nereálné. A v případě, že dlužník žije pocházejí těžkou finanční okamžiku, pak to bude prostředkem k nějaké době se pravidelně platit z úvěru. Během této doby můžete řešit své problémy, například, získat nové zaměstnání. S těmito penězi pojištění může být jistější o budoucnosti.