6 tipů hypotečních dlužníků.


Vydáno: 05.10.2016

Hypotéka - skvělý způsob, jak vyřešit bytový problém pro ty, kteří nemají vlastní prostředky na koupi bytu. Ale to platí i pro nejdražší půjček a úvěrových produktů často problematické. V tomto článku se budeme diskutovat o šest hlavních rad hypoteční dlužníci, kteří se nacházejí specialisty na poskytování úvěrů.

Vyberte si nejlepší možnost.

Prvním krokem je vybrat si hypoteční dlužník program, který mu poskytuje nejvhodnější. Při pohledu na české banky a určitého výrobku, zejména by měly věnovat pozornost pověsti úvěrové instituce. Podat přihlášku je třeba spolehlivě banky v České republice, což je docela dlouhý a plodný pracovní na úvěrovém trhu. Pokud jde o hypoteční programu, z nichž nejdůležitější je velikost a typ sazby a splátkový kalendář - nebo diferencované renty. Kromě toho je žádoucí, aby objasnila podrobnosti předčasné splacení úvěru na bydlení a možnost snížení sazeb. Mnohé české banky vydávat hypoteční za nižší náklady pro jejich stálé klienty, kteří využívají jejich služeb liší. Spolehněte se na snížení současné míry mohou být také ty, které zahrnuty do zvláštní kategorie zákazníků úvěru

Využijte služeb hypotečního makléře.

Podívejte se na hypotéky není tak jednoduché, jak mnoho dlužníků na první pohled zdát. Jedná se o poměrně složitý proces, který vyžaduje čas. V tomto případě dlužník ví - banka bude schvalovat její uplatňování nebo ne. Tam jsou profesionálové, kteří pomáhají těm, kteří plánují koupit úvěrů na bydlení - hypotečních makléřů. Proč využít služeb hypotečních makléřů?

1. S pomocí brokera, že dlužník větší šance na získání hypotéky, a za příznivých podmínek pro něj. Profesionální mediátory pomoci žadatelům vybrat tu nejlepší možnost, vzhledem k jejich finanční možnosti.

2. Kromě toho hypotečních makléřů shromažďování a zpracování potřebných dokumentů.

3. Zprostředkovatelé ve smlouvě o půjčce, zkontrolujte obsah smlouvy o úvěru, pokud jde o skryté položky, které porušují práva na bydlení úvěru.

Usilovat o hypoteční makléř doporučuje, aby žadatelé, kteří nejsou v dobrém stavu, tedy těch, jejichž šance jsou nízké zpočátku. Kromě toho služby takovýchto odborníků často se uchýlil dlužníků, kteří nemají čas, nebo prostě nechtějí řešit dle vlastního výběru úvěru a jeho designu.

Nezapomeňte na dodatečných nákladů.

Tvorba hypoteční dlužník vždy vyžaduje přítomnost dostatečně velké množství vlastních prostředků. Za prvé, bydlení úvěr samostatně, tedy bez banka finanční účast zaplatí odhadce. Určování nákladů na zakoupené bydlení - povinný předmět smlouvy o hypotečním. Takže vyhnout náklady spojené s placením danému specialistovi, nebude fungovat.

Za druhé, banky dávají hypotéky pouze v případě, že dlužník dělá z pojištění majetku. Že zastrahovuye koupil majetek proti riziku vážného poškození. Stejně jako o celkové ztráty ohněm a další obdobné případy. Je třeba poznamenat, že náklady na politiky nekončí v okamžiku přijetí. Dlužník bude muset každý rok určitou částku - prémie. A čím více se bude vydávat politiky při získávání hypotéky, tím více to bude stát.

Jestliže konstrukce úvěrů na bydlení dlužníka změní služeb makléře, by měl být připraven na velké náklady. Pro jeho práci, tito specialisté se procento z částky, kterou zákazník obdrží výrobky. Vzhledem k průměrné velikosti hypoték v České republice, makléřské služby stojí dlužníky v poměrně značného množství.

Podívejte se na komplexní pojištění.

A osobní pojištění v designu úvěrů na bydlení dlužník obdrží výhradně dle libosti. Tento komplexní pojištění výhodné, zejména pro příjemce hypotéky. Titul pojištění chrání dlužníka z ztratí peníze vynaložené na nákup hypoték bydlení. V případě oprávněných dědiců si koupili pojištění majetku politika zaručí, aby dlužník vrátit jeho plnou hodnotu. Název pojištění je důležité zejména v případě bydlení koupil vlastnil prodávající méně než tři roky.

Je-li politika pojištění osob dlužník nemůže mít strach, že pokud se dostane zdravotního postižení u hypotečních dluhové pasti. V případě pojištění, které zahrnují vážné onemocnění nebo smrt dlužníka firmy platit ostavsheyusya úvěrů pro něj. Na horní straně dostupností všech tří politik mají tendenci ovlivnit rychlost na bydlení úvěru. Zejména mnohé banky snížit sazby o 1% -2%, pokud příjemce připravuje komplexní pojištění hypoték.

Splácet úvěr řádně.

Splácení hypotéky - proces často zdlouhavý a vážný. Po tom všem, čím delší je doba splácení dluhu, tím větší je finanční zatížení dlužníka. Měsíční dlužník zaplatí část jejich příjmů. A tak se z roku na rok. Zátěž bude souhlasit, velmi obtížné. Mezitím se za jakékoliv porušení pravidel úvěrů, dlužník může uplatnit sankce. A pokud se tyto přestupky jsou natolik závažné, nebo jsou trvalé, příjemce hypotéky může dokonce přijít o nakupované bytové. Proto je hlavním úkolem těch, kdo dostane úvěr pro nemovitostí - je to chytrý design a samozřejmě vhodná doba splatnosti dluhu. Je potřeba dodržovat několik jednoduchých pravidel:

1. Pečlivě si vybrat hypoteční produkt, s přihlédnutím k jejich touhy, a co je nejdůležitější - jejich finanční možnosti. Pro zaplacení úvěrů na bydlení se nestane zátěží, měl by pravidelná platba částka nesmí překročit 35% z měsíčního příjmu.

2. hypoteční dlužníci měli naplánovat rozpočet dopředu - několik měsíců dopředu. To je nejlepší mít samostatný zápisník a zapsat jej do režimu splácení úvěru dluhu s uvedením přesné termíny a částky. Takže dlužník může snadno procházet - kdy, kde a jak by měl dělat příští měsíc.

3. Peníze pro další platby je také žádoucí zpozdit, aniž by čekal na lepší čas. Oba zaplacení splátek hypotečního dluhu produkovat několik dní před tím, než posledně aby bylo možné dát. To vám pomůže vyhnout se zpoždění kvůli zpoždění přijetí finančních prostředků pro věřitele.

4. Dlužník, který získal úvěr na nemovitost, musí nejen splnit své závazky, ale také dodržovat pravidla použití hypotečního bydlení. Zejména banky obvykle omezují používání zakoupeného pozemku za účelem zisku, tedy nájemné.

Vrácení peněz vynaložených.

Podle zákonů naší země, kdo si koupí první vlastnost má nárok na slevu na dani - majetkových daní. To platí i pro hypoteční dlužníky, kteří si zakoupili úvěrů na bydlení. Tento daňový odpočet může vrátit až 13% z celkové částky úvěru použitého na koupi bytu nebo domu. Nicméně existují určitá omezení - finanční prostředky lze získat z částky, částka nesmí překročit 2 miliony korunách.