Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe


Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC) a jeho skupina společností, které nabízejí širokou škálu finančních služeb, založený na bankovnictví. Jsou také podílí na leasing, cenné papíry, kreditní karty, investice, hypotéky, sekuritizace rizikového kapitálu a dalších podniků souvisejících s úvěrovými. Níže jsou uvedeny typy činností SMBC a jejích dceřiných společností a poboček v různých segmentech.
bankovnictví
Hlavní kancelář a pobočky, včetně zahraničních poboček SMBC zabývajících se vklady, úvěry, makléřské operace s cennými papíry, investičních cenných papírů, převody peněz, směnárna, korporátní dluhopisy služby správy a úschovy, prodeje investiční fond a další komerčního bankovnictví , SMBC je zapojen do leasingu.
SMAMS zabývající se investičního poradenství a řízení investiční důvěry podnikání, se podílí na výpočtu a zpracování dat, zajišťuje informační služby, je zapojen v oblasti investic a derivátů. Společnost pracuje na vývoji personalizovaných retailového bankovnictví a správy aktiv operace, které používají cílové systémy a funkce. Nyní jsme si udělat nový začátek po integraci maloobchodních bankovních operací.
Nabízíme klientům plně kombinující naše znalosti a zkušenosti na nejvyšší úrovni bankovních služeb přes zastavěné naši reputaci v této oblasti, s rozsáhlým informacím a pevné organizační schopnosti.