Studentský účet v české ČSOB: být prospěšné pro mladé


Vydáno: 09.12.2016

V České a Slovenské obchodní banky (ČSOB) začíná kampaň na podporu studentských účtů, jejich udržování na podzim bude doprovázeno zvýšenou přístupu k jejich vlastníků. Nyní při otevření účtu, studenti mohou získat zdarma kreditní kartu s limitem ČSOB 20 000 kroons bez jakýchkoli příspěvků. Tato výhoda bude platit pro staré a nové klienty. Mottem kampaně bylo slovní spojení "Být mladý je zisková."
Kromě těchto schopností, České a Slovenské obchodní banka nabízí i další výhody pro majitele studentských účtů, maximální věk je nyní zvýšen na 30 let. Doklad o vzdělání se stane také jednodušší: Studenti budou muset přinést potvrzení banky z univerzity jen dvakrát, při teplotě 21 až 26 let. Pokud se po závěrečných školních zkoušek žadatel hodlá cestovat, pracovat v zahraničí, nebo pokud to není prošel přijímací zkoušky na vysokou školu, je otevřít účet to bude stačit jen ukázat svůj pas.
Tím, že studentský úvěr uhradit veškeré počáteční transakce prostřednictvím on-line bankovnictví také zdarma. Student dělat to navrhla a absolventi vysokých škol, kteří prezentované diplom banky, pokud po obdržení kratší než jeden rok.
Studenti nyní mohou otevřít účet a on-line. Za tímto účelem bude stačit k vyplnění on-line formuláře a vyberte pobočku banky, ve kterém student chce vést vlastní náklady. Když všechny potřebné zákazník dokumenty jsou připraveny, pracovníci oddělení ho kontaktovat a vyzvat ho, aby podepsal smlouvu a získat mapy. V případě, že majitel účtu se přesune do jiného města, finanční prostředky lze přenést do jiného oddělení. K tomu stačí navštívit novou pobočku banky.