Studentský účet v české bance


Vydáno: 31.08.2016

Téměř všechny české banky poskytují příležitost pro studenty otevřít účty s oprávněními. Nicméně, jen málo lidí znát všechny podrobnosti o výhodách či nevýhodách banky. Mnoho studentů objevit účet za radu přátel nebo jít do největší, se domnívají, že banky. Takže se nemusíte spěchat s výběrem banky, protože ne všechny banky nabízejí příznivé podmínky.


Mezi nejznámější banky - banka Česká spořitelna a ČSOB. Tyto banky a jejich bankomatů v České republice jsou na každém kroku. Ale oni nabídnout studentům?

Česká spořitelna nabízí tarif FRESH ucet, která je určena pro mladé lidi ve věku do 21 let. Ale pokud se potvrdí vysokoškolské studium příslušné dokumenty, dostanete využít výhody tarifu na 30 let.
Udělat účtu je zcela zdarma, a jeho údržba je také zdarma. Majitel účtu obdrží platební karty Visa Classic, bude také k dispozici v mobilní a internetové bankovnictví SERVIS24. Mimo jiné změny jako změna PINu, uzavření účtu, atd. bude zdarma. Nicméně, žádné poplatky mohou vybírat peníze pouze z bankomatů 2 krát Česká spořitelna, každá další výběry bude stát 6 korunách. Chcete-li získat výhodnější podmínky, pak pro 29 korun za měsíc můžete připojit další služby, jako například bezkomissionnoe výběr peněz z bankomatu, SMS-oznámení, výběr peněz se sníženou komisí v Evropě (30 eur). Aby bylo možné umístit současném tempu dost mít identifikaci vládní vydaný. Pokud je vám méně než 18 let, účet může být otevřen za přítomnosti rodičů.

Banka ČSOB je podobný kurzu pro studenty s názvem Studentské konto. Osvobodit Získáte všechny stejné funkce nabízené Českou spořitelnou, stejně jako neomezené příchozích a odchozích plateb. Česká spořitelna za odchozí platby bez poplatků muset platit 29 korun měsíčně. ČSOB rovněž nabízí neomezený počet zpráv o operacích účtu.

Ale je to za výhodných podmínek ze dvou velkých bank?

Speciální bonusy opravdu nikam. Pouze tehdy, pokud by měla přinést tři kamarády, bude GE Money Bank vám 750 korun. Ale Komerční banka se nabízejí některé zajímavé aktivity:
-li v průběhu roku jste jednou za měsíc bude platit pomocí karty nebo pomocí internetového bankovnictví, pak jednou za rok v září, budete dostávat 333 korun na účtu;
jedna platba kreditní kartou můžete vrátit provizi, která je odečtena z vašeho účtu na výběr peněz z bankomatu;
Pokud máte ISIC karta, pak když uděláte účet budete dostávat 200 SEK;
-li každý měsíc, aby váš účet je vedení účtu je zdarma. Tato služba je platná pro zákazníky ve věku 26 až 30 let.

Takže si můžete vybrat banku v několika způsoby: na základě nejvýhodnějších podmínek pro nejlevnějších komisí nebo důvěřovat bance s velkou reputaci.