Student Loan: Co můžete očekávat


Vydáno: 08.02.2017

Získat úvěr na osoby, které studují na vysokých školách a dalších vzdělávacích institucí v České republice, to není tak jednoduché. To je vzhledem k vysokému stupni rizika visí nad úvěrovou společnost. Mnoho studentů nemůže najít formální práci a mají stabilní plat.


Na vrcholu pravidelného časového český student vynaložit na vysoké škole a domácí práce. Také, mnoho studentů usilují o zvyšování rodinu, tedy za účelem splacení úvěru a udržet rodinnou potenciální dlužník musí mít vysoký plat. Aby však bylo možné získat prestižní práci student je velmi obtížné, protože mnoho české banky dělají řadu omezení a snažit se "vyhýbat" studenty do svých finančních úspor. věk většina úvěrových společností, dlužník nesmí být nižší kryty v 23 letech.

Zásluhu na studenta, který bude uvedena

Jak je uvedeno výše, mnohé české finanční společnosti zapojené do poskytování úvěrů pro obyvatelstvo v České republice není zcela podpůrná studentům. Příkladem této neochoty pracovat s dlužníky v této kategorii může být věkově omezen.

Dlužníci mužské bank poskytovat půjčky na 23 let, ale ženy, věřitelé jsou ochotni svěřit své úspory od osmnácti let. Podle statistik na ženy více zodpovědný instinktivní úrovni, a tím i pravděpodobnost vrácení vypůjčených prostředků v bance je mnohem vyšší než u mužů.

Hotovostní úvěr vydáno osmnáct nakloněn obrovské množství ohrožených zákazníků, protože věřitel požaduje záruky. Vzhledem k tomu, záruky za úvěry mohou být sozaemschyk, garant nebo zajištění. Vlastnost levý břeh jako kolaterál nesmějí být prodány na někoho opuštěné nebo re-zajištěny.

V mála českých finančních společností pro věkovou skupinu potenciálních dlužníků na úrovni 21 let. Takže získat hotovostní úvěr od banky mohou jen ty studenty, kteří dovchylysya třetí kurzu. Nicméně, v 67% těchto dlužníků je odmítán pro žádosti o úvěr.

Potřebné doklady

Aby se stal majitelem úvěru, student bude muset poskytnout požadované bankovní doklady, které zahrnují:
- Doklad o totožnosti dlužníka - pas občana České republiky;

- Druhý dokument - to by mohlo být cín nebo řidičský průkaz;

- Kopie pracovní knihy. Pokud bude poskytována garantem záruka, je nutné poskytnout kopii pracovní knihy k němu. Je třeba připomenout, že délka posledního zaměstnání by neměla být kratší než tři měsíce, a v některých šest bank;

- Certifikát potvrzující bonitu dlužníka (nebo certifikát v podobě banky).
Bude-li za předpokladu, že banka do zástavy z úvěru k vlastnímu majetku, budete muset ohlásit doklad o vlastnictví majetku.

Spotřebitelský úvěr pro studenty

Nejběžnější a formálně úvěr pro tuto kategorii občanů uvažovat o půjčku cílové spotřebitele v hotovosti. Ve většině případů se student připravuje půjčku na koupi mobilní telefon, počítač, notebook nebo jinou pomůcku, což je užitečné pro výuku.

Půjčky pro mladé tento úvěr na nákup nábytku výrobků a velkých domácích spotřebičů: chladničky, televizory a pračky. Tyto předměty denní potřeby mnohem jednodušší život studenta.

Bez ohledu na status a rodinného stavu, stejně jako pracovní místa, mohou být nezbytné pro každého, finanční podpora. A aby bylo zajištěno, že banka není odmítnut, je třeba pečlivě sledovat provádění nesplaceného dluhu, jinak se úvěrová historie dlužníka být zmařeno.