Stejně jako v emitovala Česká republika úvěry pro malé a střední podniky?


Vydáno: 20.02.2017

Malé podniky v České republice je považován za jeden z prioritních kurzů domácí politiky. Nicméně, touha podnikatelů a vládní slogan nemá vliv na chování bankéřů, z jehož půjčky závisí do značné míry na samém možnosti podnikání vzniku a rozvoje. Nyní téměř všechny finanční instituce schopny splnit programy úvěrů pro podnikatele, ale obvykle zahrnují poměrně rigidní systém vydávání a splácení úvěrů, ne každá firma může jít.

Jaké potíže připsání podnikatele?

Přesto, že i když s obtížemi, ale úvěry pro malé a střední podniky v České republice jsou vydávány, že je třeba podnikatelů v tomto bankovní služby je spokojen s ještě méně než čtvrtina. Překážkou pro získání úvěru často sloužit požadavky, které platí pro žadatele bank. Za prvé - je klíčem. Ne každý nováček podnikatel je tak cenná vlastnost, že může poskytnout úvěr. Některé české banky jsou ochotny půjčovat podnikům bez ručitele, ale roční sazba z této půjčky dosáhne neuvěřitelných výšek. Také v případě, že podnikatel nebyl žádný cenný kolaterál od něj vyžadují ručitele. Banky tvrdí, že nejsou ani zárukou proti jednotlivcům, jen aby našel muže, jehož příjem by umožnilo žádný problém splatit dluh milionů není snadné. Mezi požadavky bank často slyšeli frázi termín firmy. Musí být alespoň jeden rok a během této doby se firma měla nejen existovat na papíře, ale je povinen provádět aktivní obchodní činnost, aby skrze její účetnictví neustále v pohybu peněz. Mimochodem, stejné účty, stejně jako jiné účetní a daňové výkaznictví bude rovněž ověřena bankou. Samozřejmě, že složit přísné přezkoumání všech prací musí být správně dokončena a musí obsahovat přesné informace. Velké množství dokumentace a problémy hypotečního zpracování úvěru zpoždění není po dobu jednoho týdne, a tak mnoho kandidátů prostě nedosahují konec závodu a vzít peníze někam soukromými věřiteli.
Kolik úvěr pro malé a střední podniky?

Kromě toho, že úvěry pro malé podniky obtížné v designu, ale jsou také velmi drahé. Minimální sazby, které lze nalézt na českých bank, počínaje 20%, maximální co může připnout a 30% ročně. Ale to není všechno. Téměř vlevo spotřebitelský úvěr, prostor pro podnikatelské úvěry pohyboval bankovní komise, která se i přes oficiální zákaz nadále platí v některých případech dokonce z největších bank. Většina provize je brán jako platbu jednorázovou platbou a vyzval k vydávání úvěrů. V závislosti na břehu dlužník může dovolit vyšroubovat od 0,5% do 2% z výše úvěru. Mělo by však být poznamenáno, že při opětovném podání žádosti o úvěr u stejné banky, dlužník může získat od něho určité slevy ve formě snížených úrokových sazeb a větší částky úvěru. Nicméně, aby pozitivní kreditní pověst každého dlužníka bude muset předem dohodnout na velmi přísné podmínky pro provedení platby. Někteří podnikatelé se uchýlili k podvodu. Oni, když oni nejprve obrátit na banku, která žádá o malém množství. Úspěšně uhasit minikredit na nevýhodných podmínek, podnikatele požádal o půjčku vyšší částky než ty, které obdrží v nových podmínkách.