Stává se, zda úvěr s 0% úrokem?


Vydáno: 08.11.2016

Velmi rád tento průběh prodejci a obchody: "Úvěr 0 procenta ročně!", krtek, налетате a není скупись-koupit-malování! A občané Češtině velmi ochotně sestaví a berou tyto úvěry a půjčky. Někde četla, statistiky a data, které občané berou v bankách "úvěr s 0 procent" 40-krát častěji, než je běžné spotřebitele, za který je třeba zaplatit", i když ve skutečnosti nulové úvěr ukáže, není trochu levnější než na úrok, a někdy i mnohem dražší.


Když vidím takové karty, mám v hlavě тыща закономерных otázek: pokud je to na splátky, tak proč ji nazývají úvěrem a proč se vždycky ukáže, že dává tento халявный úvěr bance, a ne obchod sám o sobě. A pokud to přesto úvěr, který stanoví nulovou úrokovou sazbu, pak proč by to najednou banky ударились na charitu? Kde je, abych tak řekl, pes-to порылась?

Pravda je jednoduchá, stejně jako všechny geniální: banky prostě změnil strukturu příjmů, tj. mají svůj, ale i jinými způsoby. S pomocí dalších služeb, od kterých není možné se vzdát. Navíc, tyto služby jsou hrazeny z peněženky spotřebitele v plné výši, tak, že banka poražený nezůstane. Pro spravedlnost je třeba říci, že na těchto nejvíce další služby banky dobře vydělávají a při vydávání běžných úvěrů (tak tady máme, například, drahý "Spořitelna" používá, 3 procenta z výše úvěru za обналичку, některé banky účtovat měsíční poplatky za vedení účtu a tak dále). A tak pokud úvěr "bezúročné" množství a "potřeby" nejvíce těchto služeb obecně stoupá až do nebe! Pokud si pečlivě prostudovat podmínky smlouvy a náklady "související služby", jak jednou dopadne, že jsi zaplatil na "беспроцентному" úvěr s pomstou. A pokud žádné další provize není účtován, to znamená, že úrok z úvěru byl vložen v ceně zboží.

Jak vydělat na "bezúročnou půjčku":

Každý měsíc účtují provizi za služby na úvěrový účet
Účtují poplatek za to, že соизволили zvážit vaši žádost
Pojišťovna sdílí část svých příjmů (tj. bez úvěru auto pojištění 4,5 procenta z ceny stroje, a na úvěr - o 8-9 procent)
Úroky z úvěru jsou již zahrnuty v ceně zboží (všimli, je to, že na cenu - dvě hodnoty - pokud оплачиваешь наличкой a pokud si vzít úvěr). Nebo-shop dává bance slevu na zboží, a přeplatku na úroky již zahrnuty v ceně
Poplatek za proplacení peněz.

Takže, volných kreditů není nikdy. To je podvod. Jen pamatujte si jednu věc. Náš Daňový řád říká, že úroky z úvěru jsou levnější 9 procent ročně v cizí měně nebo 9,75 procent v koruně být nemůže. Jinak кредитуемый již vydělává na úvěr, a to znamená, že ať bude laskavý platit daň z příjmu!