Spotřebitelské úvěry fyzickým osobám bez státního občanství České republiky.


Vydáno: 01.02.2017

Při studiu různých podmínkách českých bank jsou téměř vždy mezi povinné požadavky mohou být splněny existenci českého občanství. S rezidentských finančních institucí přednost práci ve formě půjček, ale vždy existují výjimky.

Získání spotřebitelského úvěru

Muž, který je občanem jiné země, aby spotřebitelských úvěrů v České banky bude velmi obtížné. Jestliže osoba s tmavými odborníky historie radí žádat o půjčku do obchoďáku nebo uložit jej na cizince, bude tato volba nebude fungovat. Bodovací systém je nakonfigurován tak, aby odmítnout v případě, že potenciální dlužník není státní občanství České republiky.

Make standardní spotřebitelský úvěr v hotovosti prostě nebude fungovat, protože když je vaše aplikace osoba, která není vyplnit všechna políčka s výjimkou těch, kde zadáte údaje o pasech.

Větší šanci dostat kladné rozhodnutí banky bude v nerezidenta, který potřebuje poměrně velké množství spotřebitelských úvěrů programu a bude za předpokladu, že dohoda s cennou zajištění. Volba této možnosti půjček, občan jiného státu může dostat velmi atraktivní úvěrové podmínky.

hotovostní úvěry


Zatímco v České republice, člověk z jiné země mohou potřebovat peníze. Tyto půjčky dávají banky jsou také zdráhají, protože nemají schopnost kontrolovat, k jakému účelu budou peníze vynaloženy. Pokud aniž by to vzbudilo úvěr znamená, že lidé ještě ne, to je v komunikaci s bankovním specialistou by mělo být uvedeno ochotu poskytnout nějakou cennou podporu.

Kam dál?


Jak již bylo dříve zmíněno, ne všechny české banky se dohodly, že vydají spotřebitelské úvěry osobám, které nemají české občanství. Bylo-li to nutné, nerezident získat úvěr, pak by měl věnovat pozornost velkých finančních institucí.

Nerezidentské úvěrové podmínky by měly prozkoumat několik bank víme, že ceny budou nabídnuty finanční instituce a maximální velikost výše úvěru. Na základě těchto informací může učinit informované rozhodnutí ve prospěch návrhů bankovní úvěr ze které se zdají nejlepší a požadavky a podmínky.

Dokumenty pro tuto transakci

Úvěry pro občany České republiky a nefinančních institucí liší. Tyto rozdíly také postiženy dokumenty - osoby bez státní příslušnosti muset sbírat další doklady.

Hlavními dokumenty, které jsou Češi mají ji přidat: osvědčení o registraci, překlad oddacího listu a narození dětí s jistotou notáře, stejně jako ověřený překlad pasu, bankovních výpisů a osvědčení od zaměstnavatele k posouzení smlouvy o solventnost zaměstnanosti v nichž dlužník působí v České republice nejméně jeden rok.