Spotřebitelský úvěr bez potvrzení příjmu: Je to výhodné vzít?


Vydáno: 17.11.2016

Jedním z nejzávažnějších problémů v současné době, pravděpodobně většina českých občanů dostává příliš málo příjmů úředníka. To neznamená, že jsou špatné pracovní místa, nebo víte velmi málo získat více. Jen tak se stalo, že zaměstnavatel výhodnější malý plat oficiálně držet zbytek, většina z emise na dosah ruky "v obálce." Tento "obálka" je kamenem úrazu při získání bankovního úvěru. Ale teď mnoho českých bank nabízí úvěrový program, který neposkytuje žádné informace o příjmech dlužníka. Většina bank stále vyžadují, aby dlužník své skutečné vedení zisku, byť v jakékoliv formě. Existují banky, které si přejí mít dlužník tuto částku přímo na dotazník. Ale jsou tu i ty banky, které nemají zájem na principu, že příjem dlužníka.

Všimněte si, že vydáním úvěru bez dokládání příjmů dlužníka, banka se stane dostatečně velké riziko, že úvěr bude vrácena do banky. Z tohoto důvodu nezajištěných úvěrů jsou vzácné a velmi neochotně. Proto banka vyžaduje, aby dlužník poskytnuté jako zajištění majetku.

Chcete-li málo, aby se chránili, banky se snaží všemi možnými způsoby ke kontrole uvedené informace dlužníka. V případě, že banka nebude nic držet, a to i několik týdnů inspekcí dlužník přijde popření úvěrů, a odůvodnit banka má právo odmítnout.

Zvláštní pozornost je v úvěru bez pomoci příjmů dlužníka je třeba věnovat smlouvě o úvěru předepsanou možnost uzavřít váš úvěr v předstihu a nedostatek různých komisí. Obvykle úvěr bez potvrzení banky příjmu připravuje na maximální možnou termínu v tomto případě, že měsíční hypoteční splátky jsou sníženy co nejvíce, ale zákazníci obvykle se objeví náhlé touhu po snížení jejich zatížení a čas na splacení úvěru před koncem jeho funkčního období. Dávejte pozor na sankce stanovené v případě předčasného splacení, jak to může být docela znatelný vliv na rodinný rozpočet dlužníka.

Tak, většina české banky, aby si půjčku spotřebitelů po malém množství, aniž by bylo nutné potvrzení o příjmu. Uvědomte si však, že úvěrové podmínky jsou v tomto případě být méně příznivé, než je obvyklé, když uděláte úvěr s nápovědou. Úroková sazba bude mnohem vyšší, a dlužník může být vyzváni k zaplacení poplatku jednorázový nebo vydat pojištění, což je dost drahé.

Často výstupy poskytují půjčky bez příjmu na nákup domácích spotřebičů, která působí jako zajištění úvěru. V tomto případě není obvykle vyžadována dlužník kromě pasu a další doklad prokazující, že osoba.