Společnost Škoda Transportation podepsala smlouvu o dodávkách tramvají do Německa


Vydáno: 28.07.2018 | Aktualizace: 25.07.2018

Skutečnost, že automobily a kopie zařízení navržených jako veřejná doprava již dlouho získaly po celém světě pozitivní pověst, je známo všem. Ale automobilová společnost se nezastaví na vrcholech, které dosáhla, a pravidelně přichází na novou úroveň, porazila své vlastní záznamy.

Například v nedávné době bylo známo, že auta a Scaron, koda postupně, ale sebevědomě dobývají nová území a v poslední době jsou velkým požadavkem mezi vlastníky automobilů v Indii. A druhý den bylo známo, že společnost vyhrála nabídku na dodávku velkého množství tramvají na území Německa.

Německá společnost pro veřejnou dopravu, která spravuje a řídí veřejnou dopravu v jihozápadních oblastech Německa, nedávno vyhlásila výběrové řízení na dodávku nejkvalitnějších a nejbezpečnějších vozidel. Po řadě testů společnosti dospěly k závěru, že společnost & Scaron, koda Transportation plně splňuje požadavky a poskytuje optimální verze tramvají.

Dohoda o spolupráci podepsala

Proto byla již podepsána dohoda o spolupráci. První dávka je dodávat 80 tramvají, ale v budoucnu se předpokládá nárůst počtu těchto dopravních prostředků pro městskou dopravu po městě. Následující dohoda by měla uložit automobilu, aby dal tramvaje desetkrát více. Podle předběžných údajů činí částka smlouvy, která byla uzavřena mezi německou společností veřejné dopravy a holdingem & Scaron, koda Transportation přibližně 250 milionů eur. Zástupci strojírenské společnosti říkají, že tato smlouva je v současnosti jednou z největších v historii závodu, a to jak finančně, tak z hlediska exportní výroby.

Toto období odborníci volali velmi úspěšně pro společnost & Scaron, koda Transportation. Ne tak dávno se uskutečnila velká zásilka dopravy pro Finsko a některé další státy. A také je plánováno zvýšení vývozu do Finska.