Speciální úvěry zajištěné obchodními nemovitostmi


Speciální úvěry zajištěné obchodními nemovitostmi

Tato verze půjčování dnes často volí českých podnikatelů. Jeho hlavní výhodou je menší úrokové sazby, protože rizika bankovní záruky komerčních nemovitostí, je mnohem menší.


Speciální úvěry pro firmy a podnikatele


Půjčky pro které komerčních nemovitostí je zárukou vydanou dnes velký počet českých bank. Termín půjčky jsou obvykle jen 1-2 roky zřídka se dohodly na prodloužení. Roční míra je stanovena na 14-16% v indexu. Vzhledem k tomu, mnoho finančních institucí začal vydávat takové půjčky, konkurence mezi nimi je výrazně zvýšil. Některé banky, aby jejich stálí zákazníci vyvíjejí speciální nabídky, které snižují roční úrokovou sazbu na výši 8-10%, a podmínky splácení dluhu vzrostla na 3,4 let.

Stálí zákazníci českých bank mohou zapojit do programu "Commercial Mortgage", na kterém se dostat sazbu ve výši 8%. Pro ostatní podniky, sazba u těchto úvěrů je 9%. Nabídka je k dispozici pouze v případech, kdy dlužník má pozitivní historii.

V případě, že klient bude splňovat všechny podmínky finanční instituci, může získat úvěr na 9,5% ročně.

Každý věřitel má své požadavky osoba, například, dlužník může požadovat ručitele účast ve speciálním programu pro banky, které nesouhlasí, aby se zavázaly objekty, které jsou v "Khrushchev" a staženy z pouzdra.

Výpočet úroků


Mnoho finančních institucí se počítá pro každého dlužníka úrokové sazby individuálně, s přihlédnutím k různým faktorům. V těchto výpočtech upozorňuje na výše úvěru, dlužník zvolen podmínek, kvality úvěrové historie kategorie dlužníka, obchodní postavení. Vždy získat lepší nabídku dlužník, který souhlasil s zaplatit počáteční poplatek ve výši 15-30%. Statistiky ukazují, že mnohé z úvěrů zajištěných obchodní nemovitostí jsou po dobu 3-5 let, zatímco meziroční tempo je nastavena na hodnotu, při 13-16%.

registrační proces


Při uplatňování do banky o úvěr se zástavní komerčních nemovitostí musí být provedeno okamžitě ústavních a finančních dokumentů. Banka bude přezkoumat dokumenty a rozhodne, zda takové dohody s dlužníkem. Finanční instituce rozhodnutí obvykle potřebují více než dva dny. Velký vliv na kladné rozhodnutí stanoví dostupnost bankovních kreditních karet, jakož i na jeho využívání banky mohou soudit odpovědnost potenciálního dlužníka.

V případě, že banka má kladné rozhodnutí, je dalším krokem je ocenění. V této době je specialista banka nebo nezávislý odhadce stanovuje hodnotu komerčních nemovitostí, která by měla být zárukou. Po vyhodnocení banka posílá své zaměstnance z hlediska inspekcí zavázala objektu, kdy mu potřebné dokumenty týkající se majetku, který je dlužník povinen předložit. Je-li zástava a dokumenty, které to všechno v pořádku, je smlouva o půjčce. V případě překážky bránící prodeji banky odmítnou vydat půjčky.