Soukromí investoři: jaká je výhoda?


Vydáno: 29.10.2016 | Aktualizace: 29.10.2016

Pokud se náhle dohonil takových problémů jako odmítnutí banky vydávat úvěrů, a peníze určitě potřeba, i v tomto případě existuje způsob, jak! Zoufalý kreditní situace může pomoci vyřešit část soukromého investora. Kdo je to? Soukromí investoři může být nezisková organizace, soukromé finanční instituce, které mohou žádat o půjčku.

Obzvláště populární možnosti takové půjčky byly po poslední globální finanční krize, kdy normální režim investice ztratily význam a ziskovost, protože banky zvýšily požadavky na potenciální kredytootrymuvacha.
Samozřejmě, že soukromí investoři mají své výhody vůči bankám: - vzít peníze od soukromého investora nemusí mít žádný pozitivní úvěrovou historii protože to mají zájem soukromí investoři prostě nebude; - Na rozdíl od bank, jakož i jiných úvěrových organizací nebankovních, nemusíte vysvětlovat účel úvěru a tím více potvrzují správné používání úvěru; - Soukromí investoři nemusí přinést potvrzení příjmu a další požadované obvyklým způsobem a osobních finančních dokumentů; - Rezerva na úvěr je pouze zajištění a výše úvěru bude jen zlomek nákladů na zajištění. To je obvykle asi 50 až 60%; - Čas a úvěr zpracování je minimální a pohodlné - jen jeden den. Z nevýhody půjček na soukromých finančních institucí, jsou následující: - nejen vysoké úrokové sazby, a bez nadsázky, obrovský. Může dosáhnout 100 procent nebo více. Nicméně, v případě dlouhodobé úrokové sazby z úvěrů se snižuje v poměru; - Návrat dluhů, potřebné jako ve skutečnosti má být v každém případě. Soukromí investoři vlastní metody práce s neplatiče, zejména zlo protože nebudou volat dlužníka nebo házet požadovat jeho korespondenci. Spíše, že poměr bude mnohem těžší.