Soukromé věřitelé a investoři - nuance.


Vydáno: 18.10.2016

Kdo jsou soukromí investoři? Soukromí investoři - občan, který má velké množství peněz připraven dát ostatním občanům určitou dobu s pevnou úrokovou sazbou. Má se za to, že soukromí investoři jsou většinou bývalí zaměstnanci bank či pojišťoven, které mají dobré zkušenosti s klienty. V současné době, soukromé úvěry jsou velmi populární v České republice.

Najít soukromý investor je nyní k dispozici sklep, jejich reklamy umístěné na World Wide Web, v novinách a na billboardech po celém městě. Pro dlužníka, je tam jen jeden problém - najít slušné soukromého investora, který bude žádná zloba a podvod.

 

Jak se vyhnout podvody - Důležitá fakta

Je-li to nutné úvěr dávat pozor na následujících klíčových skutečnostech:

V případě, že oznámení podle soukromého investora v malých i velkých úrokové sazby termínovaných úvěrů, podléhá platba předem, tomu nevěřím, že je to podvod. Není třeba, aby předem a souhlasit s podmínkami "černé" soukromých investorů.
Smlouva o převodu finančních prostředků je jen v přítomnosti notáře.
Je třeba pečlivě zkoumat všechny položky zakázky, nebo to může být, že úroková sazba a další podmínky smlouvy projednán ústně.
Výhody půjčky od soukromého investora - Důležitá fakta

Rychlý poskytnutí požadované částky. Ve většině případů je úvěr po dobu několika hodin.
Soukromí investoři jsou požádáni pouze pas a kauci, což značně zjednodušuje proces registrace.
Neberte poplatek za žádost o úvěr.
Můžete získat potřebné množství peněz, i když zkažené historii.
Jedinou nevýhodou půjčka od soukromého investora - velký úroková sazba.

 

Rizika pro dlužníka - co dávat pozor

Hlavním rizikem pro dlužníka je podvod při podpisu úvěrové smlouvy. Pečlivě studovat všechny body smlouvy o úvěru. Podpisem smlouvy bez dívání, můžete přenášet osobní majetek pro soukromého investora.

Také nepřečtené podpisu smlouvy souhlasíte s pokutami a neznámé penyamy, že nemůžete držet. Takže nepodepisujte, pokud některé body nejsou jasné, je nejlepší poradit se s právníkem.

 

Jak již bylo uvedeno výše, není nutné provést platbu předem.

Na závěr je třeba poznamenat, že slušná soukromé investory více než podvody. Pokud pochybujete o integritu investora, vzít úvěr makléř, který bude pomáhat v co nejkratším čase získat potřebné množství v těch nejlepších podmínkách.