Snížit úrokové sazby na hotovostní úvěry


Vydáno: 22.12.2016

Každý, kdo plánuje využít úvěrové fondy, existuje logická touha získat výsledek nejmenším přeplatek. Jak může ovlivnit úrokové sazby? A jak ho můžeme snížit?
Způsoby, jak snížit úrokové sazby, nebo jak se dostat nejziskovější hotovostní úvěr

1. Poskytnout doklad o příjmu. Jednoduše řečeno, podat výkaz zisku a ztráty. Ve srovnání s rychlým programem, bude úroková sazba dotazů být nižší ve dvou nebo dokonce třikrát. Pokud nemůžete podat oficiální standard certifikát, mnohé české banky přijímat pomoc v jakékoli formě, certifikovaný zaměstnavatelem. Sazby z těchto úvěrů jsou o 20% -25%.
2. Pozvat ručitele. Pokud bude transakce představí ručitele, pak banka bude garantovat vrácení peněz. A v případě, že riziko je nižší, pak je sazba bude nižší. V garanty doporučil příbuzným, ale spíše do své druhé poloviny. Ideální pro mladé dlužníků bude ručitele otce. Z obespechitelya Rovněž bude nutné balíček dokumentů s výkazu zisku a ztráty. Sazby zůstanou na 18% -20%.
3. A nejjistější způsob, jak snížit úrokové sazby - Komerční bance poskytnout zajištění. Tato dohoda je banka nejvíce minimální riziko. Neplaťte o půjčce dlužník - banka vezme svůj majetek. Nejběžnějším typem zajištění - je reálný, ale některé banky neberou stará auta, akcie a dokonce i vklady. Žádosti o úvěr bude zajištěn sazba stanovena na 15% ročně.
Žádat o hotovostní úvěry za výhodných podmínek?

Úroková sazba bude záviset nejen na typu programu a minimalizovat rizika, a působí jako banka sama, která se týká potenciálního dlužníka.
Kde budou nabídnuty ty nejlepší podmínky:

- V bance, kde má dlužník již přijatého hotovostní úvěr nebo jakýkoli jiný záběr a vysloužil si tam dobrou pověst, placení dluhů bezchybně. Pro pravidelné a dobrých dlužníků, banky vyvíjejí programy s nižší sazby, a často i nabídky na využití jejich služeb;
- V bance, kde dlužník obdrží plat. V každém banky, která nabízí hotovostní půjčky jednotlivcům, program je určen pro účastníky ze mzdy klienty. Tyto sazby budou nižší než u obdobných programů pro obyčejné zákazníky, kromě toho není nutné, aby osvědčení o platu, potřebné údaje již budou v bance;
- V bance, kde je akreditován vaše organizace. To obvykle platí nejen pro velké a spolehlivé organizace o akreditaci musí uznat zaměstnavatele;
- V bance, kde dlužník je nebo byl umístěn donedávna příspěvku. Vkladatelé nabídl více loajální podmínky pro poskytování úvěrů v hotovosti.
Která banka uplatnit?

To je nejlepší obrátit se na velkých českých bank, aniž by hodně obchodní orientace, obvykle nemají inzerovat své úvěrové programy. Tenký klient rychlost bude vyšší, v některých místech.

V každém případě dříve, než design je lepší, aby několik předběžných výpočet českých bank.