Sháníte bydlení nebo chystáte rekonstrukci, ale nemáte žádné úspory? Poradíme vám


Vydáno: 23.04.2017

V Půjčce ProBydlení od stavební spořitelny Wüstenrot je nyní nově možné zažádat o úvěr ve výši 900 tisíc korun bez zajištění nemovitostí. U financování družstevního bydlení dokonce až do výše 2 miliony korun. Ke smlouvě o stavebním spoření lze získat státní podporu až 2 tisíce korun ročně. Půjčkou ProBydlení lze financovat větší úpravy a rekonstrukce bydlení, dodělávky na míru, ale třeba i nový vysněný bazén nebo kuchyni.

Půjčka ProBydlení je výhodná i pro lidi, kteří nemají stavební spoření ani žádné jiné úspory. Bez akontace a bez nutnosti zajištění zástavním právem k nemovitosti mohou získat úvěr až 900 tisíc korun, což je o 500 tisíc korun více než před rokem.

Překlenovací úvěry jsou vhodné i na financování vybavení kuchyně

Půjčka ProBydlení je optimální nástrojem financování oprav a rekonstrukcí bydlení. Umožňuje financovat i vybavení na míru, tj. pořízení a montáž kuchyňské linky včetně spotřebičů a osvětlení, vybavení šaten či předsíní vestavěnými skříněmi, zařízení koupelny apod. V kombinaci s hypotékou je vhodnou formou dofinancování koupě nebo výstavby bytu nebo domu. Představuje optimální řešení i pro financování družstevního bydlení.

Volitelná doba splatnosti

Novinkou u Půjčky ProBydlení je volitelná doba splatnosti. U rychlejší varianty lze půjčku splácet 6 nebo 8 let. U pomalejší pak 12, 14 nebo18 let. Výhodou je stále stejná měsíční splátka, kterou si žadatelé zvolí podle svých finančních možností.

Vyřízení úvěru je zdarma

Uzavře-li si žadatel Půjčku ProBydlení v PÚ tarifu, nebude platit žádný poplatek za vyřízení úvěru ani za jeho správu. Díky elektronickému zpracování se do 24 hodin dozví, zda žádost o úvěr byla schválena. Úvěrové prostředky Wüstenrot vyplatí předem zálohově. Faktury a účty se mohou doložit až následně.