Selhání na úvěr. Rozbyrayemosya důvodů


Selhání na úvěr. Rozbyrayemosya důvodů

Každý z nás, s odkazem na bance za půjčky, očekává, že získat souhlas. Bohužel, kladné rozhodnutí přijde ne vždy. Některé popření je zcela neočekávané. Tak proč banka odmítá poskytnout úvěr?

Nejčastějším důvodem - potenciální dlužník je součástí černou listinu. To znamená, že s největší pravděpodobností nespravedlivé a zákazník má po splatnosti předchozí půjčky. Klient, který kdy není zaplaceno včas měsíční platby, spadá do tohoto seznamu a dostat se z toho není tak jednoduché. Vzhledem k tomu, vaše úvěrová historie by měly být chráněny.

Je dlužník může mít nepravdivé informace o sobě? Bezpečnostní služba rozhodně neměli nechat ujít tuto aplikaci. I když ne vždy, ale zaměstnanci banky pro vaše telefonní čísla v dotazníku. Určuje informace o perspektivních dlužník kontaktních osob, potvrzují tyto údaje pracovat tím, že mluví s klientem řízení. Sebemenší nesrovnalost - důvod pro zamítnutí. Pokud bezpečnostní volby, či nikoliv se ukáže, že čísla neexistují, nebuďte překvapeni negativním rozlišením úvěru.

Neskrývají informace a že v současné době dlužník půjčky. Pokud jsou vypláceny v dobré víře, že se to týká pouze v pozitivním způsobem a vytvořit záhadu kolem tato skutečnost odpovídá nepravdivých informací a vést k selhání.

Důležitou roli hraje vzhled člověka, který se obrátil zavydachey úvěr. Vzhled by mělo být uvedeno přiměřenost. Není nutné nosit Kalhoty nastavit košili úhledně stačí jen dívat. Vůně stale se zvyky narkoman, vězení tetování - přímá cesta na černou listinu, i když ne trvale, ale na chvíli, ale v okamžiku, kdy úvěr bude odepřen.

Samozřejmě, že hrát roli zákazníka příjmů. Ani ne tak jeho velikost a co bude dlužník po zaplacení měsíční platby na úvěr. Pokud se jedná o malý úvěr, by platba není vyšší než čtvrtinu příjmů. Pokud dostatečně velký úvěr, vrácení poté, co dlužník musí zůstat alespoň 60% příjmů.

Je zřejmé, a přiměřenost výše úvěru. Stává se, a tak když klient nesplňuje příjmy požadované částky. Odpověď banky? Samozřejmě, že odešle odmítnutí. Anebo naopak, že příjmy budou skutečně odpovídat požadovanou částku, kterou dlužník. Spíše dlužník splatí úvěr před plánovaným termínem, a banky nemají rádi tuto dohodu, to vede ke ztrátě příjmu z úroků. Nelze říci, že v tomto případě se odmítnutí 100%, ale velmi překvapen, že není nutné.

Banka pečlivě kontroluje pravost dokumentů. A pokud zjistíte, že sebemenší náznak padělání, zamítnutí a na černé listině za podvod je nevyhnutelný. Proto v případě, že dlužník je bezděčně napravit svůj pas spolu s pláštěm v pračce, před kontaktováním bance takového dokumentu, je lepší, aby příslušným orgánům pro jeho výměnu. Nekonzistence dat pasu a dalších dokumentů, úřady vydávající cestovní pasy chyb splatnosti dokumentů. To vše vede k selhání.

Podpis v pase i smlouvy o úvěru musí být identické. Nezáleží na tom, že dlužník vložil ji před dvaceti lety, nesoulad může vést k negativnímu rozhodnutí.

Zde jsou hlavní důvody pro odmítnutí bank poskytovat úvěry. Nyní, vzhledem k tomu, všechny detaily, můžeme bezpečně jít do banky ke schválení!