Sberbank CZ: Naši vnuci uvidí papírové peníze jen v muzeích


Vydáno: 10.10.2016 | Aktualizace: 10.10.2016

Člen představenstva Sberbank CZ Jiří Anton hovořil o základních hodnot české "dcera" v ruském spořitelny, o tom, jak přilákat zákazníky v této obtížné pro banky období, k němuž se spoléhat na vedení podniku, jakož i hlavních trendů na bankovním trhu v České republice a perspektiv země v plném popření používání hotovosti.

Úspory v České republice - středně velké banky, ale je součástí něčeho většího a úspěšné. Sam Sberbank působí ve 22 trzích po celém světě a je globální finanční instituce. Velikost této skupiny potvrzuje, že nabízíme vynikající služby pro naše zákazníky. Tady na českém trhu, jsme stále teprve na začátku, téměř stavět banku od nuly, založené na stávajícím banku Volksbank (Volksbank).
Sberbank působí v České republice od roku 2012. Co se změnilo během této doby v jeho práci? Vzhledem k tomu, banka vyvíjí svoji činnost v České republice: To, co začalo a jaké jsou výsledky dnes?
Volksbank v České republice byla malá banka, která sloužila ne více než 50 tisíc. Klienti a zaměřit se hlavně na hypoteční úvěry a financování malých a středních podniků. Po jejich získání Sberbank se vztahuje na všechny segmenty trhu, opravovat jednotlivce, střední, malé a střední podniky i firemní klientelu. V relativně krátké době na trh nové služby a produkty. Zvýšili jsme, že banka téměř zdvojnásobila, nyní slouží asi 100.000. Klienti, a toto číslo stále roste ve všech segmentech. Otevřeli jsme nové kanceláře s velmi příjemné a přívětivé designu, který byl zaveden internetový kanály zvýšit dostupnost našich služeb. Pohodlí, průhlednost, spokojenost zákazníků, důvěra a poctivost jsou klíčové hodnoty v naší činnosti.