Sberbank CZ nabízí úvěr pro malé a střední podniky


Vydáno: 24.01.2017

Sberbank CZ je velká finanční instituce, která poskytuje obrovskou škálu úvěrových programů. Tam jsou některé úvěrové nabídky a podnikatelů, kteří patří do malé firmy. Tento trend úvěrů je na dobré úrovni, tak i malé podnikání vyžaduje značných investic.

Úvěrové programy, které byly vyvinuty v Sberbank CZ speciálně pro malé firmy je velmi ziskový. Díky této finanční produkt mnohé podniky řešit své nejrůznější problémy a krize. Chtějí vydat takovou půjčku od banky hodně, protože nabízí velmi atraktivní podmínky pro dlužníky.

Dostupné typy úvěrů


Zástupci malých podniků při podání žádosti o Sberbank CZ se mohou spolehnout na krátkodobé investici, nebo úvěr. Investiční úvěr může být vydán k rekonstrukci, výstavbu či modernizaci výroby a strojírenství. Tyto úvěry jsou vydávány i v případě, kdy si chcete koupit komerčních nemovitostí.

Krátkodobé úvěry malým podnikům, tato finanční instituce vydávající až na jeden rok. Mezi tyto půjčky jsou bankovní záruky, kontokorentní úvěry na provozní kapitál společnosti, úvěr pro plnění povinností ze strany derzhkontrakty. není nutná Tyto půjčky mohou být poskytnuty bez zajištění a ručitele, i když s ustanovení dohody je jak je to možné.

požadoval

Pro úvěrové programy pro malé podniky Sberbank CZ určité požadavky na žadatele, kteří se odlišují pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby. IP může získat úvěr v případě, kdy okamžiku registrace uplynulo alespoň šest měsíců, věk jednotlivého podnikatele v rámci 23-60 let, a to je trvalé nebo dočasné registrace.

Právnické osoby lze obvykle spolehnout na půjčky Sberbank CZ, pokud máte aktivní po dobu nejméně dvou let a za rok na nejméně 40 milionů, je považován za povinnou registraci podnikání. V případě, že podnik nesplňuje některé požadavky, můžete zkusit podat žádost. Například, pokud jde o finanční instituce může vypadat jinak v závislosti na tom, kde pole má potenciální dlužník. Pokud jde o sezónní minimální činnost stanovenou do roka, a zástupci obchodu se jeví značně tři měsíce. A zvlášť Sberbank CZ jsou úvěrové programy, které jsou určeny pro začínající podnikatele.

Dokumenty pro smlouvy o půjčce

Spolehnout na úvěr může jen spolehlivý dlužník. Potvrdit jeho spolehlivost Sberbank CZ mít s velkou balíku úředních listin, mezi něž patří: účetní závěrky, cestovní pas, aplikace dotazníku, vojenské ID. Kde bude schválena žádost o podnikatelský úvěr, bude muset sbírat další cenné papíry, zakládacích smluv s dodavateli, doklady o neexistenci dluhu, náklady na knihy a prohlášení příjmy dokumentů na prohlášení pozemků ze strany průkazu reverzibilní účtů.