Sazba z úvěru: reklama - jeden, ale ve skutečnosti - ostatní


Vydáno: 28.10.2016


Reklamní mnoho českých bank stále není nouze o půjček na 15% nebo méně, ale dostanete procento dlužníků ve většině případů není možné. Dokonce i údajně "predodobrennye" úvěry ve skutečnosti jsou velmi drahé teze. Proč se to děje?

Situace s mezerou mezi skutečnými a uvedenými sazeb není nic nového, ale nyní, když jsou banky nuceny ke zvýšení nákladů na půjčky, to jen zhoršil. Například banka uvedla, že můžete získat úvěr ve výši 14% ročně. Klient podá žádost a obdrží odpověď, že schválený úvěr na 26%. Kupodivu, ale banka tedy neporušuje žádný zákon.

Skutečnost, že reklamní sazby stanoveném rozsahu, při kterém banka vydává úvěr. Konečné rozhodnutí o každého dlužníka je vzat po bodování. Často se informace, že sazba může být odlišný od toho v reklamě obsahovala malou poznámku pod čarou v takzvaných "hvězdy".

Co brání tomu, dlužníci obdrží minimální sazbu z úvěru? Za prvé, nabídka je nepravděpodobné, že by očekávat, pokud nejste z objemu mezd klienty. Nyní banky schválit půjčky především zákazníkům, kteří dostávají plat pro tuto kartu je úvěrová instituce, které nevyžadují další důkaz příjmů.

Za druhé, zabránit zvýhodňovány nabídku mohou postrádat úvěrovou historií. Pokud tento úvěr jste se, že banka je obtížné získat představu o vás, jako odpovědný dlužník.

Existují i jiné možné důvody pro stanovení vysoké ceny pro vás. Například, nedostatek zajištění na úvěr, není-li učinit výsledovce, nebo velký počet kreditních karet. Takže mnoho dlužníků zapomenout kreditní karty v peněžence a udržet je jen v případě. Nicméně banka, při pohledu na vaší kreditní historii, vidí je jako úplné úvěru, potenciálních plateb, která leží na vašich bedrech.

Takže počítat s minimální sazbou z úvěru, který banka poskytuje v reklamě. Snad jen malá část zákazníků. Dalším nezbytným nebo si zařídit půjčku ve vyšší sazbě, nebo zkusit své štěstí v jiné bance.