Saxo Bank AS


Již druhý rok po sobě, Saxo Bank získala titul "Nejlepší externí poskytovatel služby" sell-side Technology Awards 2015. FX obchodníci nemají rádi navzájem, takže Saxo Bank umožňuje klientům zvolit tarif, který jim nejlépe vyhovuje.
Tento plán je určen pro snadnou cen. To nemá žádné další provize hlasitosti na bázi o transakcích. Má minimální měsíční platby za provizi. Navrženy tak, aby zvýšit objem obchodu.
Vyberte si tarif, který vám vyhovuje, s nulovou nebo minimální měsíční provizi.
Jako aktivní účastníky trhu s cennými papíry, můžeme nastavit likviditu pro každého z našich klientů. Se dvě desetiletí vztahů s předními bankami na devizovém trhu. Vyměnit celou řadu velkých společností, dětí a mladistvých a exotických měnových párů, ve velmi malých částech nebo ve velikosti trhu.
Poznejte rozdíl, který poskytuje přesné výkonnost. S námi se vaše obchody jsou plné s optimální přesností. To znamená, že za běžných tržních podmínek, ceny jsou označena zelenou platforma Saxo odráží pevné Vyhodnocení bez re-uvozovek.
Monitorování v reálném čase ozáření všech svých aktiv prostřednictvím platformy Saxo. Naše sofistikované nástroje pro řízení rizik vám přehled o vaší prodejního potenciálu tím, že zobrazuje vaše používání marže, zisk, ztráta, a mnoho dalšího - to vše v reálném čase.
Jsme hrdí na naše vynikajících statistiky o - a děláme to místo tak, aby byly přístupné všem, na čtvrtletní bázi. Neváhejte a prohlédnout historické FX Zastavit Objednat Skupina Saxo Bank. Pomůžeme vám realizovat své vlastní jedinečné obchodních strategií s přístupem k jednoduché i pokročilejší typy zakázek.
Vy jste stávající zákazník, který se chce dozvědět více o tom, jak můžete využít našich možností FX pomazánky? Stačí nás kontaktovat, budeme rádi pomůžeme. S možnostmi FX, máte svobodu obchodu.
Věříme, že každý zákazník si zaslouží svobodné volby Saxo cenové struktury, mají pocit, že je to nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Je důležité si uvědomit, že nebudeme nutit zákazníky platit provizi. My prostě poskytovat zákazníkům další možnost zvolit, zda chtějí raději obchodovat na těsnější, variabilní šíří se po FTC (FX Volume Plan cena), nebo obchodu s all-inclusive pomazánky, které jsou obvykle trochu širší, ale celkově více konzistentní (ne fixní ale často na stejné úrovni).
Forex klasifikován jako červený produkt se považují - investiční produkt s vysokou složitostí a vysokou mírou rizika. Otevřít bezplatný demo účet a vyzkoušet všechny funkce bez závazku. Vyzkoušejte zdarma zkušební verzi. Potřebujete pomoc? Jsme připraveni vám pomoci. Obraťte se prosím na níže.