S použitím kreditní karty se ziskem.


Vydáno: 05.09.2016

V současné době náš svět je jiný, a jeho pokrok se pohybuje poměrně rychle. Lidé se hodně naučit, a trh poskytuje váš zákazník více nových produktů. Tu a České banky mají přijít s produktem, ke svým zákazníkům jako kreditní karta. Můžete okamžitě myslet: Budu kreditní karty - škody nebo výhody?

Samozřejmě, že každý úvěr je často slibuje svému majiteli zbytečným nákladům na peníze, ale je to děje. Dnes se budeme podrobně prozkoumat výhody a nevýhody tohoto návrhu bankovní sektor. Jak klást otázky konzultant půjčku s kreditní kartou se nestane vaše noční můra, to vše si můžete přečíst na.

Za prvé, pochopit, co kreditní karty?

Kreditní karta - určitá platební karta, která je připojena na platební účet klienta, protože banka otevře obnovitelné úvěrové linky. Tento typ úvěru polotovaru a nevyžaduje žádné zajištění nebo ručitele. Je to proto, ze tato částka úvěru je velmi malá, téměř vždy rovna plat plat je připsána. Obvykle člověk dělá z kreditní kartu pro spotřebitelský úvěr.

V názvu chápeme, pak budeme hovořit o vlastnostech výrobku a banky, že bychom měli požádat konzultanta.

Zeptejte se: Znamená to kreditní karty lhůtu?

Dokonce i když uvažujete o podání žádosti o kreditní kartu třídění věcí o tom. To je důležité a je hlavní příčinou volby. Zeptejte bankovní manažer bezúročné období, a to pouze úroky z výběrů. Existuje mnoho bank, které neposkytují této lhůty. Koneckonců, to znamená, že připsána lze použít úvěr bez peněz protsentnv, což hezkou ztrátu pro banku. V době odkladu je jiný název - milost (tečka). Léčbě tohoto stavu se zvláštní pozorností, protože to bude mít vliv na konečné platby na kreditní kartě.

Když to a jak dlouho lhůta?

Měli byste si přečíst podrobně mechanismus tohoto období. Po studiích se zobrazí znalosti pomoci naplánovat čas úvěrových peněz dočasně provést platbu, aby se zabránilo zpoždění. Když si to vysvětlit, můžete vypočítat obrat na mapě.

To pracuje vždy přednostní kreditovacího období?

Musíte pečlivě pochopit, protože jednání nebo období, kdy výběr peněz v bankomatu, nebo jen při nákupu s platbou přes terminál. Mnohé banky nabízejí Grace - jediné období při nakupování přes terminál. To je důležité, pamatujte!

Jak by měla splatit dluh kreditní kartou?

Vzhledem k tomu českých odborníků, kteří dávají hotovostní úvěr v České republice, mnoho bank se zaměřili na to, že můžete splácet minimální platbu, která má zájem, nikoli tělo. Jedná se obvykle o 5 až 10 procent z výše úvěru, ale tam je stálý měsíční plat. Tady, v tom smyslu, nuance může dojít k potížím. Možná jste se potýkají s tímto problémem: placení hodně platby kreditní kartou, myslel, že úvěr není splacen vůbec. Připomínáme, že měsíční platba se počítá nejen na výši úvěru, ale i zájem a množství užívání po dobu odkladu. To je důvod, proč, když budete platit pouze minimální platbu, že úvěr je uhašen velmi pomalu, ale proces může trvat déle, než bylo očekáváno.

Zde je naše a výhody kreditní karty - to je závěr období platebního-free a konvenční půjčky tam není. Minimální měsíční splátka je druh zralosti na základě plánu.

Je tam poplatek za služby úvěr, když je odstranit?

Při objednávání karet zjistit, zda je poplatek za službu. Musíte jen vědět, kolik je hodin odstoupení. To je často komise odstraněny během aktivace karty nebo odstoupení od něj fondů. Tato otázka by měla objasnit tyto podrobnosti, protože pokud se vám líbí kartu aktivoval a dát do peněženky a zapomenout, ale banka začíná účtovat úroky z této komise, a okamžikem, kdy se nad tím zamyslíte, částka bude významný.

Existují nějaké skryté poplatky?

Banka nabízí každý klient služby SMS a e-mailové opoveschenits. Tato služba může být placené i zdarma. Uvědomte si však, že zaměstnanec banky ne vždy upozornit klienta, který je ve výchozím nastavení povolena. Víš vůbec, a netuší, ale zájem byl v tichosti spuštěn na svůj účet a pro ně platit, i když jen aktivovali kartu, ale nepoužíval jej. Je nutné zjistit předem.

Může pojištění kreditní kartou?

Velmi často banky nabízejí tuto službu, ale vypořádat se s jejím minimálním navýšení platby, ale snížila roční úrokovou sazbu s pojištěním.

To a vše, co byste měli vědět při používání kreditní karty. Nebojte se požádat správce o všechno a víc, neměli byste se stydět ani bát. To vám pomůže vybrat ty nejlepší optimální institucí a kreditní karty finanční.