Rychle získat úvěr prostřednictvím SMS


Vydáno: 25.10.2016

Český trh v současné době nasycen s různými typy a nabízí různé úvěrové instituce. Finanční společnosti přilákat zákazníky mnoha způsoby. Mezi další inovace, se kterými můžete získat úvěr - krátké mobilní zprávy (SMS). Tato služba je k dispozici každý zralý člověk, který má mobilní telefon v rámci stanovených požadavků úvěrovými organizacemi.

Získání úvěru zasláním SMS, odkazuje na řadu mikroúvěrů. Dlužník získat prostředky dostatečné uplatnit zasláním SMS na speciální číslo organizace. Po obdržení a zpracování přijatou zprávu, úvěrovou instituci nebo odmítne nebo poskytne úvěr bankovním převodem. V průměru posouzení této žádosti netrvá déle než 30 minut. Klient následně obdrží oznámení o přijetí finančních prostředků na speciálně založený k tomuto účtu, a tajný kód k přístupu k nim. Typicky, úvěry jsou poskytovány prostřednictvím služby SMS, vydaného na dobu tří měsíců. Standardní množství k dispozici úvěru nepřesáhne 10 tisíc. Krohn stanovena individuálně a mohou se lišit v závislosti na kategorii zákazníka, jeho úvěrovou historii.

Výhodou tohoto úvěru je bezesporu jednoduchost a rychlost provedení. Spotřebitelé nemusí poskytnout požadované dokumenty, vyplňovat řadu formulářů a aplikací, očekávat reakci na rozhodnutí několik dní.

Navrženo kreditu pomocí SMS, bude zákazník informován o systému finančních transakcích s připomínkou, že je třeba učinit další platba z prostředků, zůstatku účtu a množství peněz, které klient může udělat pro kompletní povinností při uzavírání. Splácet úvěr obdržel přes SMS, může osoba v žádném případě k dispozici k němu.

Nepochybně, v tomto způsobu se úvěru, má své nevýhody. Nejdůležitější z nich jsou malé a krátké množství času. Velkou nevýhodou je vysoké procento z výše úvěru. Přeplatek pro tento úvěrový produkt může výrazně překročit částku, kterou původně přijatých půjček. Tento typ úvěru je vhodný pro použití v kritických situacích. Když je potřeba k získání finančních prostředků je zvláště akutní.