Rusové jsou povinni platit daň z příjmu z hypoték od zahraničních bank.


Vydáno: 01.09.2016

Snažili jsme se vypořádat s odborníky, musí být daňoví rezidenti hypotéku platit daň v zahraničí.

Agentura W1 Evans, jedna z oblastí, které se prodávají zahraniční nemovitosti, komentoval rozhodnutí ruské Federální poptávky dani ze strany občanů prohlášena za zemi daň daňový rezident výhodné hypotéky v zahraničí.
Pod pojmem "životaschopné" znamená, že hypoteční úrokové sazby, která je nižší než 9%. V České republice, například údaje za březen 2016, průměrná sazba hypotečních úvěrů činila 1,97% ročně. I když odborníci říkají, že to bude trvat dlouho, to by ještě bylo mnohem nižší než v Rusku.
Daň z příjmu z rozdílu úrokové sazby hypoték.
06.06.2016 daňový úřad oficiálně tam uvedl, že daňové rezidenty (občanů než 186 dní v roce strávila v Rusku), bude muset platit daň z rozdílu úrokových sazeb v ruských bank (9%) a v zahraničí, kdy bude úvěr (úvěr). Tento rozdíl v souladu s článkem 212 daňového řádu je uznáván dohodyom jedinců, což znamená, že 13% musí být zaplacena do státní pokladny státu.
Zákon se vztahuje na hypoteční úvěry. Pokud občan obdrží peněžní hypotéku v zahraničí se sazbou nižší než 9%, musí zaplatit daň "příjem" rozdíl. Po předložení prohlášení bude následovat žádný občan bude muset předložit jeho vlastní.

Platit daně, nebo ne platit?
Je zajímavé, že právníci a realitních kanceláří různé realitní kanceláře, nedokázal jasně odpovědět na otázku daně z cizích hypotéky pro Rusy o. Někteří považován za daňový nezákonné.
 Jak je shrnuto odborníků případy sporů týkající se daně z cizích hypoték pro tuto chvíli.
Prohlášení o zahraničních účtů a zahraniční daně na hypotéku.
,
Další informace o koupi nemovitosti, včetně těch, které zahrnují hypotéky ruské "daň" bude prostřednictvím mechanismu "hlavního amnestie", ve kterém by se občané hlásit své zahraniční bankovní účty a pohybuje se na ně. Tento zákon přímo ovlivňují způsob, jakým kupující v zahraničí, protože většina operací v cizích zemích není možné bez otevření účtu u místní banky.
Jsme přesvědčeni, že Evropská hypotéky, a to navzdory nových užitkových Rusy platit daň z příjmu na rozdílu mezi sazbami bude i nadále atraktivní pro Rusy. Agentura navrhne, že většina kupujících z Ruska se objeví v deklaraci zahraničních hypoték.