Rekordní příspěvek činnosti města České Budějovice ke státní pokladně


Vydáno: 17.02.2018 | Aktualizace: 17.02.2018

Podle výsledků každoročních výpočtů zisku ve státním rozpočtu České republiky bylo známo, že jižní celní úsek jižního města České Budějovice zvýšil státní pokladnu o více než čtyři miliardy korun oproti předchozímu roku.

Podle odborníků je to záznamový ukazatel a pokud jej srovnáme se způsobem, jaký byl v předchozích letech, částka se několikrát zvýšila.
Poslední rok se stal neuvěřitelně pozitivním a úspěšným pro provoz kontrolního stanoviště rychlá půjčka v České Budějovice.

Je to způsobeno několika hlavními faktory, ale především to znamená, že zaměstnanci pravidelně vykonávali svou práci, vybíranou od obyvatelstva, směřujícími na území České republiky, daně, clo a další poplatky požadované za určitých podmínek. Většina z těchto plateb patří i mezi spotřební daně.

Pouze daň z přírodních minerálních olejů byla odhadována na více než tři miliardy korun. Povinná daň na dopravu alkoholických nápojů dosáhla téměř 300 milionů korun, přičemž polovina částky patří do takové skupiny zboží, jako je pivo.

Poté, co orgány České republiky dospěly k závěru, že při dovozu stránky bylo nutné přijmout opatření ke zvýšení celkového množství zboží, bylo přijato několik důležitých směnek. Jedná se o státy, které nejsou součástí Evropské unie.

Také průzkum provedl výzkumný komunitní středisko o obecném dojmu o postupu při předávání formálních postupů na kontrolních stanovištích. Podle údajů, které zveřejnili zaměstnanci instituce, většina respondentů jednohlasně popsala aktivity města jižního města jako nejlepší. Účastníci výzkumného projektu také poděkovali zaměstnancům kontrolního stanoviště za věrný a vstřícný postoj. Navíc vyjádřili své přání a další body, aby usilovali o efektivnější systém inspekcí občanů opouštějících území.