Raiffeisenbank im Stiftland eG


raiffeisenbank-im-stiftlandJsme největší na státní banky v Bavorsku, která investuje vyrobeného zboží.
Ve městech 11 upozorňujeme na hlavní směry své činnosti: zemědělství, stavební materiály, na trhu SB, energie, technologie. Snažíme se vést odbornou činnost zaměřit se na každého klienta. Výhody pro zákazníky jsou vždy v popředí.
Vážíme si důvěry v nás naši klienti, vždy se snažíme fungovat lépe. Naše činnost se zaměřuje na přesné přiblížení a udržitelnosti. Ztotožňujeme s prací každého regionu. Naši zaměstnanci v životě a práci se zákazníky a obchodními partnery, které ukazují benigní a přátelský vztah, který je důvěryhodný. Firma stojí na pevných základech. To je základem pro zajištění kontinuity a spolehlivosti našich operací.
Naše myšlenky a činy jsou stanoveny nabízet naše produkty, služby a skutečné výhody pro své zákazníky. S výhod - zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků. Každý zaměstnanec klade požadavky zákazníků na středu. To je hlavním kritériem při práci, a to vyžaduje firemní filozofii banky.
Naším úkolem je regionální hospodářský prostor pro aktivní a cílový trh. Práce, která je zaměřena na rychlý hospodářský rozvoj, udržení pozitivního provozního výsledku. Naše společnost - firma, venkovské zboží usnadňuje regionální přítomnost svých členů a vytváří přidanou hodnotu pro bankovnictví.