Raiffeisenbank


Vydáno: 06.04.2016 | Aktualizace: 01.04.2016

raiffeisen-bankRaiffeisenbank v roce 2013 oslavila 20. výročí svého působení na českém trhu. Úspěšný organický růst povolen banka nechá banku, aby se stala pátou největší bankou na českém trhu, který v současné době spravuje majetek ve výši více než 200 miliard korun. Raiffeisenbank Na základě tohoto ukazatele, která je pátou největší bankou v České republice.
Bank nabízí kvalitu potvrzují řady tuzemských i mezinárodních ocenění. Banka je neustále získává ceny, a to zejména za kvalitu svých služeb a poradenství v oblasti účtu služby s chytrý telefon.
Raiffeisenbank v České republice se zaměřuje na aktivní střední třídu, tedy zákazníky, kteří mají zájem o správu svých financí. Banka klade důraz na kvalitu služeb, šíři kvalitního poradenství nabídky produktů a dlouhodobé finanční plánování. Hlavním akcionářem banky - rakouská finanční instituce RBI, která byla založena v roce 2010, kdy se sloučila RBI a RZB dílů.
Bank Group pravidelně získává ocenění od prestižních publikací. Raiffeisenbank od počátku aktivně nabízí služby s důrazem na specifické potřeby dlužníků a klienty v různých oblastech. Kromě svých aktivit banka je odhodlána souladu s 140-ti letou tradicí v názvu Raiffeisen, neboť řada veřejných akcí, včetně, například v oblasti kultury, vzdělání a charity.
Raiffeisen Investments Company (RIS) na trhu od poloviny roku 2013, v současné době spravuje majetek akcionářů fondů s různými investičními strategiemi. Vaše investice se zde mohou sloužit jako konzervativní investor a začátečníky a účastníka kapitálového trhu. Jako alternativu k důchodové spoření, stále více a více zákazníků používá pravidelný investičního fondu Raiffeisen.
Při současném trendu tržních, doporučujeme všem našim zákazníkům zlepšit jejich investice a tím dosáhnout větší diverzifikace mezi různými třídami aktiv a investičních strategií, které používají různé typy rizik.