Raiffeisen stavební spořitelna


Vydáno: 08.04.2016 | Aktualizace: 01.04.2016

Raiffeisen byla založena v roce 1993 jako první stavební spořitelnou v České republice. Již více než 22 let poskytujeme našim zákazníkům ty nejlepší úspory na úvěry ze stavebního spoření a jsou nyní integrovány finanční poradenství založený na vyváženém různých finančních produktů.
V roce 1998 jsme se stali součástí silné finanční skupiny Raiffeisen, která působí v 37 zemích po celém světě. Česká republika patří k rodině a Raiffeisen Bank Raiffeisen UNIQA a Raiffeisen Leasing.
Důležitým mezníkem v historii firmy začala v roce 2008, kdy jsme se spojil s bytovým družstvům a stal univerzálním nástupcem. Ve stejném roce došlo ke změně obchodních podílů obou akcionářů.
Za prvé a především pro nás důležitou roli hraje důvěra a spokojenost našich zákazníků. Předpokládejme, že potkáte nabídnout produkt, který je pravidelně aktualizován s novými finančními produkty a již k dispozici v našem portfoliu, jsou zavedeny další inovace. Z tohoto důvodu jsme opakovaně byli schopni vyhrát cenu ve veřejné ocenění Zlatá koruna.
Značné úsilí bylo také zaměřen na rozvoj znalostí a dovedností našich finančních poradců. Při pečlivém výběru finančních produktů, můžeme poskytnout kompletní řešení pro vaše potřeby, a to nejen ke zlepšení jejich životních podmínek, ale také rodiny, majetku a pokojného stáří, jakož i v oblasti bankovních služeb.
Raiffeisen je tradiční a spolehlivá banka, která přináší klientům a jejich rodinám s důvěrou a ochrany v nejistém finančním světě. Jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, obchodními partnery a spolupracovníky. Oceňujeme vaši důvěru v naše klienty a profesionály.