Půjčky sleva. Kdo a kdy vydal?


Vydáno: 14.11.2016

Při pohledu přes různé podmínky českých bank na poskytnutí úvěru, můžete vidět, že některé banky jsou mnohem výhodnější pro ostatní (standard) programy úvěrů. Typicky slevy z úvěrů českých bank jsou ochotni spolupracovat, za předpokladu, že klient se svými partnery (makléřů, realitních kanceláří, obchodních podniků, a tak dále. DA)

Většina klientů na jedné straně, a ne získat zvýhodněný úvěr, na druhé straně takový strach všechny druhy špinavých triků a úskalí, které obávat žádných výhod a slev. Snažte se pochopit, proč se některé české banky poskytují jednotlivým zákazníkům úvěry za výhodnějších podmínek.

Za prvé, pochopit, k účelu banky. Za prvé, že potřebuje kliyentopotik. A je ochoten za ni zaplatit. Můžete dát reklamy v různých médiích, utrácet peníze na podporu podobné schéma, a může přilákat zákazníky prostřednictvím svých partnerů tím, že nabídne jim odměny za slevy, aby přilákali zákazníky nebo jejich zákazníků (i množství peněz, které by mohly být vynaložené na inzerci jednoduše přesměrovány zákazníkům). Je-li důvodem pro tuto slevu, tady žádný trik není - klient může skutečně získat lepší úvěr.

Je zde možnost, kdy banka partneři dělají práci pro své zaměstnance, takže úvěr nebo účast na přípravě dokumentů, transakce, a tak dále. DA Ukazuje se, že tato práce nesmí platit zaměstnance. Můžete buď zaplatit zprostředkovateli, nebo (častěji partneři vybrané banky) poskytnout zákazníkovi slevu. Realitních kanceláří a dalších makléřská firma s velkým potěšením se dohodly na slevy pro zákazníky, protože jim to umožňuje přilákat více zákazníků. Ukazuje se, že to šetří peníze na jedné straně banky, ostatní - pracovníkem banky.

Nyní zvažovat detaily, slevy připravené českým klientům bank. Za prvé, snížení nebo zrušení jednorázovou provizi, když uděláte úvěr. Za druhé, snížení úrokové sazby z úvěru (i když nepatrný). A jednorázový poplatek bankám za některých programů může dosáhnout 5% z výše úvěru. V případě, že Komise snížila minimálně dvakrát, pak se významné úspory a zrušit pokud vůbec - ještě lepší.

Pokud jde o snížení úrokové sazby, to je obvykle mluví o desetin a setin procenta. Ale když to přijde k velkému dlouhodobý úvěr (např hypotéky), pak tato sleva ušetří několik tisíc eur ročně. Sleva kompletně pokrývají komisionář bude přínosem pro klienta.

Kromě toho existují trvalých a časově omezených slev. Okamžité slevy na mysli půjček za zvýhodněných podmínek klientský partner v době po jeho léčby. Trvalá - znamenalo, že každý klient kontakt od firmy partnerskou bankou mohou získat slevy kdykoliv, bez ohledu na to, zda úvěr bude spojena s činností partnera či nikoliv.

Některé banky dávají svým partnerům slevu certifikáty, které mohou posílat svým zákazníkům navrhnout bankovních produktů v budoucnosti.

Dokonce i ve chvílích krize české banky nemají zapomenout na naše partnery, léčbu svým zákazníkům více loajální než ostatní. Takže banky někdy přes prostředníky hledat výhodnější než přímo (pokud se nejedná o skutečný partner, ne podvodníci).