Půjčky pro PI České republice: analýza činnosti při vydávání hotovostní půjčky


Vydáno: 31.01.2017

Mnoho manažerů malých a středních podniků se dohadují o "co je život jednodušší." Rozvíjející podniky získat podporu nejen od českého státu, ale také od úvěrové společnosti, za určitých podmínek, připravena poskytnout finanční podporu potřebným organizacím. Mnozí věřitelé Česká republika jsou rozvoj tohoto segmentu úvěrů a ochotní k nabídce svých zákazníků a více nových programů.


Často se ukáže, že vyrábí společnost ve svém vývojovém procesu potýkají s nedostatkem finančních prostředků. Vzhledem k tomu, že peníze pro vývoj a progresivní růst organizace může být nutné nemá podnikatele, kteří finanční podpory bank.

Tak jak strávit splátky? Každá finanční instituce má svůj vlastní systém analýzy a preference poskytování úvěrů na rozvoj a podporu podnikání, včetně částky, která má být vydána dluhu. Většina společnosti vydávající kreditní karty fungují tímto způsobem.

garantem Analýza úvěrové smlouvy

Za účelem využití finanční podpory ze strany dlužníka, musí poskytovat záruky za úvěrové smlouvy. Garantem úvěru peněz může být ručitele nebo věcí tvořících součást majetku. Vzhledem k tomu, garantem úvěru může být spoluzakladatel nebo vlastník akcií (akcionářů).
Jako garant majetku, věřitel bude muset zajišťovat likviditu nemovitosti, vozidla nebo technické vybavení.


Analýza ziskovosti

Česká banka musí nejdříve analyzovat a shrnovat statistické údaje o ziskovosti a bonity dlužníka. Z hlediska věřitele za částku peněz vypůjčených přímo ovlivněna pouze úrovní ziskovosti společnosti (přímá závislost).

Výpočet Credit produkuje expertní výpočty a klient vyjádřil optimální velikost platby být proveditelné do tohoto konkrétního dlužníka. Optimální v této situaci, úroveň měsíční splátky je 50% z měsíčního příjmu. Ve většině českých bank a provedla výpočet individuálního programu, společnost poskytující úvěr může poskytovat takové služby a organizace při výpočtu 70% z měsíčního příjmu potenciální dlužník.

Analýza bilance

Jako rozvaha společnosti se rozumí přítomnost aktiv, závazků, úvěrové závazky vůči jiným bankám a další. V mnoha jiných je třeba chápat:
- Daňová povinnost;
- Dluhy zaměstnancům organizace;
- Úvěry třetím stranám;
- Dluhy vůči dodavatelům.

Disclaimer úvěr dlužník poskytnout finanční pomoc v případě, že úroveň dluhu bude vyšší než zisk. A to není důležité, v jakém ohledu tyto dvě období budou prezentovány.

Ale někteří věřitelé jsou ochotni pomoci společnostem s jejichž zadlužení přesahuje 50% výtěžku, ale pak budou muset poskytnout záruku navíc také dva ručitelů.

Slibné mladé společnosti nebo podnikatelé, kteří chtějí získat úvěr pro IP, musejí úvěr poskytnout další obrovský balík dokumentů, jediné místo, kde bude úvěr uvedený na vyžádání - je "Express-úvěr", ale úroveň roční úrokové sazby bude extrémně vysoká a tento úvěr bude nelikvidní.