Půjčky od soukromých investorů, což jsou výhody a nevýhody?


Vydáno: 21.11.2016

Ne všichni, kdo chtějí získat úvěr v bance nabízí velkou příležitost. Často můžete setkat situaci, kdy banka odmítá, ale lidé potřebují tyto peníze nekončí. V tomto případě zbývá jen najít jinou volbu pro peníze. Nejvíce cenově dostupný a snadno se uchýlit k neziskovým organizacím pro půjčku. V tomto článku se budeme snažit zjistit, kdo soukromí investoři, podmínky, za nichž úvěry jsou poskytovány, což je maximální částka a doba splatnosti půjčky.

Ale čas se blíží a trh začíná oživit. Oživil a bank z vydávání úvěrů pro obyvatelstvo, ale navrhuje přísné požadavky. Nyní se stali zákazníkem banky, a ještě více dlužníků se stal obtížné. Je nezbytné pro splnění seznam požadavků a podmínek většinou neobejde ani teď, když krize skončí.

Nabízí soukromé investičním klientům, aby jim vydá dobropis, zatímco ti spokojit s malým údajů, které klienti mají nabízet v této situaci.

Soukromí investoři mají některé výhody oproti bankám. Za prvé, investoři nemají zájem, že úvěrovou historií dlužníka. Za druhé, účel úvěru a investor byl zájem. Za třetí, příjem dlužníka - není dotyčný investor. Jediná věc, která zájemci o investování - jako záruka. Kredit se vydává na jeden den, ale můžete použít částku, která dosahuje 60% zástavní hodnoty nemovitosti.

Nevýhody půjčky od soukromého investora
Prvním problémem, který okamžitě udeří do oka je vysoká cena takového úvěru. Často přeplatek na takové úvěru může být až 100% úvěru. Ale v tomto případě může být považováno za delší období s nižší úrokovou sazbou.

Druhým problémem je velmi tvrdý postoj investorů k neplatičů. Neočekávejte, že jim dopisy, varování soudu.

V důsledku toho soukromý investor nabízí rychlý a pohodlný úvěr, ale tento postup zajistí, že dlužník velmi nákladné a nebezpečné dobrodružství.