Půjčky od Citibank pro potřeby spotřebitelů


Vydáno: 30.01.2017

Citibank má zvláštní politiku, přičemž v této finanční instituci pro získání úvěru je mnohem jednodušší než v jiné bance. Dnes je tento věřitel nabízí několik programů pro uspokojení potřeb spotřebitelů české populace.

Citibank kreditní nabídky


Počet spotřebitelských úvěrů nabízených bankou zahrnuty programy, které nabízejí ke splácení úvěru v jiném peněžním ústavu. Tento úvěr je výhodné, aby se jedinci již dříve přijaté spotřebitelského úvěru v jiné bance s vysokou rychlostí. Zájem o konsolidaci je prospěšné - pouze 18%. Maximální výše úvěru splatit staré může dostat 476,000.

K uspokojení potřeb svých drobných spotřebitelských může mít půjčku na 450 tisíc. Chcete-li použít pro tento program, člověk nepotřebuje k ověření své příjmy do úředních listin. Každý, kdo se rozhodne, že bude prezentovat věřiteli pasu pasu (v druhém případě nutně by měla být značka překročení hranic za posledních šest měsíců) nebo v cestovních dokladech v osobní dopravu. Výhodou této půjčky není potřeba provést registraci smlouvy o hypotečním.

Citibank mohou získat půjčku ve výši 450.000 $ milionů až 1. Pro účast v tomto programu má nárok na formální práci, protože je třeba zajistit výkazu zisku a ztráty po dobu 12 měsíců.

Spotřebitelské úvěry jsou vydávány bez příjmu, což eliminuje potřebu hlásit věřitele. U těchto programů může získat úvěr na dobu 2-5 let. Při výběru je délka úvěru je třeba vzít v úvahu, že čím méně času musí dlužník zaplatit za úvěr, tím menší zájem nabídne Citibank. Chcete-li zkontrolovat každou žádost příslušných finančních důstojníků jednotlivě. Vždy lepší šanci na pozitivní řešení je osoba, která má dobrou úvěrovou historií.

Podání virtuálních aplikací


Než začnete podání žádosti o úvěr v Citibank přes internet, ujistěte se, obraťte se na svého zaměstnavatele výkazu zisku a ztráty. V tomto dokumentu bude vyžadovat pas, dokumenty do osobní dopravu nebo cestovního pasu. S ohledem na virtuální aplikace bez problémů, to je jen důležité pečlivě, aby informace a osobní údaje do příslušných polí. Před odesláním vše znovu muset znovu zkontrolovat. Přítomnost dokonce i malá chyba může vést k odmítnutí úvěru.

Kreditní karta od Citibank


Často se dnes namísto standardních spotřebitelských úvěrech lidí zvolit možnost kreditní karty. Výhodou toho je schopnost používat kreditní limit kdykoliv, aniž by museli čekat na žádosti a schválení transakce. Mapy od Citibank s dobou odkladu, která se rovná 50 dnů. Pokud se kompletně, aby se v těchto dnech používat peníze na kreditní skóre, platit rychlost není nutné. Dubna na kartách banky je zasazen do 23-33%.