Půjčka bez ručitele a příjmu


Vydáno: 02.07.2016 | Aktualizace: 02.07.2016

Mikrofinanční praktici možností, za kterých dlužník může čerpat do půjčky bez ručitele a registru bez dokládání příjmů. Skutečnost, že velké množství lidí v naší zemi nejsou formálně zaměstnáni, ale zároveň mají dobrou platební schopnost. Z tohoto důvodu jsou považovány za občany bez příjmu, ale zisk může překročit mnoho násobek průměrné mzdy v České republice. Může to být například nezávislí, kteří pracují na základě občanskoprávních smluv, výměny makléři, kteří vydělávají o výměně nebo ke skokovému růstu cen akcií, lidi z pasivní příjem z pronájmu nájemních bytů nebo vozidlech.
Mnoho bank zanedbané tuto kategorii dlužníků, raději půjčují jen těm, kteří jsou zaměstnáni nebo ti, kteří mají sozaemschyky s takovým stavem. V mnoha případech se dlužníci, kteří nemají příjem rovnat dokonce jednotlivé podnikatele (i přes skutečnost, že zaměstnanci odměňovaní jsou zaměstnáni ve stejném podniku - Je žádoucí, aby dlužníci) a muži, kteří mají podíl na skladě a dalších obchodních společností.
Praxe úvěrů na vyspělých trzích, ukazuje - věřitelé muset prokázat mnohem výraznější flexibilitu při takových dlužníků. půjčka bez ručitele a příjmu by neměl být exotické moderních finančních institucí. Z toho vyplývá, tento princip a nejmodernějších finanční instituce, které nabízejí své služby na finančním trhu v České republice.
Ochota finančních institucí poskytovat úvěry bez dokládání příjmů dlužníka - jeden z nových výzev úvěrů na trhu. Mnoho organizací plně připraven na neustále se měnící podmínky pro práci v moderním finančním odvětví, včetně trendů souvisejících s adaptací přístupy k hodnocení dlužníků, které nejsou závislé na faktoru přítomnosti svého pravidelného příjmu.