Půjčka bez kreditní historii


Vydáno: 20.01.2017

Když se zaregistrujete, každý úvěr všechny české banky ověřit dokumenty potenciální zákazník, jeho úvěrovou historii - mezi nimi. Tento elektronický dokument, který obsahuje veškeré podrobnosti o finančních břemen osoby nebo subjektu, dává představu o své finanční kázně a reputaci jako dlužník. Tento příběh může být pozitivní, možná negativní. Pozitivní historie vysoké bonity dlužníka a disciplíny a dát přednost klientům s nulovou historii. Úvěrová historie zvyšuje šance na dlužníka získat úvěr v budoucnu a v některých případech snížit úrokové sazby. Na druhé straně, negativní úvěrová historie ukazuje, částečné nebo úplné selhání úvěrové smlouvy a kazí pověst dlužníka v budoucnu.

Úvěrová historie je trehchastnuyu struktura: První z nich - název; Druhá - základní; a třetí - další část - zavřeno.
Název klienta sděluje osobní údaje - jméno, příjmení, datum a místo narození, číslo pasu, daňové identifikační číslo a potvrzení o pojištění povinného důchodového pojištění. Hlavní část dokumentu popisuje lidskou bytost, informace o místě svého bydliště a evidence předchozích úvěrů a realizaci zakázek. Doplňková část To je nejvíce úvěrových institucí, které uzavřel smlouvu potenciální dlužník.
Jak si vytvořit úvěrovou historií.
Úvěrová historie obsahuje informace předložené úvěrových a finančních institucí, speciální Credit Bureau. Tato informace se přenáší do kanceláře pouze v případě, že je dokumentována dohoda podpořena řadou úvěrovou historií. Pod jsou současný ruský zákon úvěrové instituce povinnost poskytovat dostupné informace v plné výši, proti všem občanům, kteří dali souhlas k jeho podání, alespoň v jednom Credit Bureau. V případě, že dlužník pečlivě splněny všechny podmínky smlouvy o půjčce, je v první řadě zájem vytvořit si svůj vlastní kreditní historii.

Credit Bureau - je obvykle nezávislé obchodní instituce, které obdržely dokumentární pracovní povolení a účetních dat občanů úvěru.

Ale na rozdíl od těch, kteří mají kreditní historii, existují lidé, kteří nikdy se úvěrové prostředky od bank nebo za daných okolností nemohla splnit všechny povinnosti nemají kreditní historii, nebo je záporná. Nicméně, oni potřebují peníze a kredit.
V případě, že klient nemá úvěrovou historii, Jedním z řešení tohoto problému, vytvořte ji specificky. Pak se spotřebitelského úvěru po dobu několika měsíců a postupně platit v plné výši. Tak, pro malé odpadní dlužník obdrží pozitivní úvěrovou historii a budoucí problémy nebudou vznikat.
Pokud to není možné, aby úvěrové historie, můžete se pokusit vzít úvěr bez něj. Ale je důležité porozumět podmínkám a požadavky musí být mnohem vyšší a skenovat všechny vaše dokumenty velmi opatrně. Přinesli podmínky nemohou přiblížit všechny dlužníky. Obvykle, v případě, že dlužník první se vztahuje na finanční instituce zaměřené na úvěr, a to má nulovou úvěrovou historii, a to i v případě kladné odpovědi, klientský účet za vyšší úrokovou sazbou kolem 40% ročně. Důvodem je to, že věřitel neví, "slušné" dlužník se k němu otočil a zda bude splácet úvěr na čas. Pokud jsou všechny závazky plnit v dobré víře v budoucím možném snížení sazeb.
Některé české banky poskytují úvěry s nízkými úrokovými sazbami a zákazníky bez úvěrové historie. Ale oni jsou zajištěny jinak, takzvané skryté poplatky a další placené služby. V případě selhání těchto doplňkových služeb, můžete odmítnout službu půjčky nebo snížit požadovaný úvěrový limit (v závislosti na politice banky).
Některé banky v České republice uveden seznam závazných podmínek obsažených pojištění, které stojí hodně peněz. Kromě toho se počet placených služeb mohou být přidány SMS upozornění a různé mobilní služby, internetové bankovnictví a tak dále. Tam navíc mohou vystavit účet za služby kreditní karty. V důsledku toho úspora 5-7% ročně, zákazníci s žádnou kreditní historii ohrožených přeplatí mnohem více, v závislosti na výši úvěru.
Také dostupnost úvěrovou historií závisí na vaší kreditní limit. Většina dlužníků bez úvěrové historie dát malé množství.
Z výše uvedeného vyplývá, že vzít úvěr bez kreditní historii, opravdu. Pouze úvěrové podmínky mohou být nevýhodné, nebo dokonce nepřijatelné. Je důležité pečlivě prostudovat podmínky nabízené smlouvy a nehonil nízký zájem, a zjistit, jestli tam je podvod.