Program je dlouhodobý životní pojištění


Vydáno: 29.09.2016

V poslední době se v České republice pro jednotlivce Existuje možnost koupit bydlení pomocí pojistného programu - Rizikové životní pojištění. České pojišťovny začaly nabízet zákazníkům tento druh programu, pomocí kterého můžete hromadí požadovanou částku získat vlastnictví nemovitostí.

V případě, že teoretická část je jasné, v praxi to vypadá.
Pojistitel poskytuje určitou dobu, aby se stal pojišťovací agent společnost uzavřít smlouvu o skladování a pojišťovnou, aby správné množství plateb pojistného. Problém spočívá právě v posledním odstavci. Ať je to docela obtížné, ale program je povinný krok, jako pojišťoven nejsou schopni investovat veškerá aktiva v nákupu. Klient Agent sám musí pracovat s vlastními pojistného a příspěvků těch, kdo se mu podařilo přilákat. Takže je tvorba pojistných rezerv že pojišťovna je umístěn v oblasti nemovitostí. Během celého období akumulace pojistné částky má zákazník možnost využívat bytu. A jako agent mluvil jen do okamžiku, kdy shledána nezbytnými pro množství koupit a pak to prostě sbírá peníze na politiku, ne potřebovat více pojistitele. To je důvod, proč mnoho pojišťovacích agentů mít základní pracovní a pojišťovací aktivity zabývající se jako dodatečný zdroj příjmů.

V souhrnu, jen říci, že díky popsaného programu vytváří situaci, naproti úvěrů. Klient čerpá částky investované do nemovitosti sama, což znamená, že koupi bytu v pořizovací ceně. Zákazník nemusí platit úroky, protože není získání úvěru a potřebné množství pojistných rezerv byla tvořena pojišťovnu před nákupem nemovitosti. Je pozoruhodné, že nebudeme kupovat na úvěr, a téměř ve splátkách. Ten samý Pojistitel budou mít prospěch tím, že přitahuje nové zákazníky a zvýšit objem pojistného.

Použití programu, jste v tomto případě nedošlo ke ztrátě bydlení reality - se nijak neliší od úvěru. Zákazník má právo vydávat faktury ve veřejných službách, zaregistrovat, provést nezbytné opravy; Jediné omezení - to je nemožné měnit, prodávat majetek použít jako zajištění, lze použít také jako dárek k přijetí vlastnických práv. vlastnická práva k přesunu pojistitel klienta dochází v případě, že klient provádí všechny platby do druhé. Tam je obnova majetku.

Hlavní program méně zřejmý - musíte se stát pojišťovací agent. Pokud jste byli agent, nejtěžší - je zapojit Společnosti určitý počet plateb. Mnoho jednoduše považovat za jednodušší platit vysoké úrokové sazby získané českého bankovního úvěru, než aby se stal agentem, byť na krátkou dobu. Pojistitelé nepopírají skutečnost, že úspěch programu do značné míry závisí na tom, zda potenciálního klienta, pojištěná zkušenosti v tomto druhu podnikání nebo prodejní zkušenosti v některých firmách. Někteří odborníci se domnívají, že program vstoupí v platnost pro některé motivované hráčem na trhu agenturního než mnoho dědictví.

Ale ani s nezkušeností jste téměř žádná rizika. Pokud vzniknou nežádoucí okolnosti si cestu na rukou zůstává životní pojistka - je samo o sobě dobrá věc. Na to stačí mohl ušetřit peníze tím, že výnosy z investic. Ztratíte-li z nějakého důvodu schopnost akumulovat prostředky na tento program, pak bude smlouva ukončena předčasně, obdrží částku výkupného. Samozřejmě, že v případě, že zákazník již podařilo vzít úkryt, měl by ho osvobodit. Ale nezapomeňte, že zákazník je vítězem a pak použije jako bydlení na nějakou dobu, kdo neplatí nájemné.

Vezměme si další plus: časování programu déle, než bankovních úvěrů. Při současném stavu české banky jsou ochotny hypotéku po dobu až 30 let, a pojistné smlouvy lze dosáhnout úspor až 40 dlouhodobý program významně snižuje zátěž na straně klienta, což vám umožní lépe rozdělit rozpočet. Předpokládejme, že se rozhodnou zachránit 500 tisíc eur, zatímco pojistný program Roční platby ve výši 12,5 tisíc švédských korun - asi tis Kč měsíčně.. A: Životní pojišťovny jsou povinny platit klienta 4% ročně z uspořených prostředků.