5 profese, zástupci které nebudou dávat hypotéky


Vydáno: 06.12.2016

Pravidelně vyžívá v krátkodobých spotřebitelských úvěrů, většina obyvatel České republiky si nemyslím, že se snaží dostat velkou částku v bance s velkým dospělosti, jako jsou hypotéky, může být odsouzena k neúspěchu, a to navzdory dostatečným množstvím stabilních příjmů. Skutečnost, že jakákoli banka je uveden seznam profesí, jejichž členové nevydávají hypoték. A v tomto případě se nejedná o nezákonné činnosti. Tak proč je způsobeno tabu?

5 profese na které se vztahuje omezení

Každý bankovní Při rozhodování o vydání dluhu, a to především hodnotí schopnost dlužníka k self-uhasit úvěru, bez ručitele a ručitelů. Schopnost pravidelně zaplatit stanovenou sumu peněz závisí na stabilitě příjmů, a proto se v nebezpečném prostoru, především vstup profesí případně kusové mzdy, stejně jako ty, kde práce riskuje život nebo je obtížné ověřit příjem. Takže, před instalací se ujistěte, že šance získat úvěr ve skutečnosti je. Do tohoto seznamu patří:

1. samostatní podnikatelé. Jejich šance na úvěr je velmi nízká, protože banka není schopna ověřit přiměřenost příjmů. Samozřejmě, že je majitelé malých podniků, které jsou doprovodným jevem malých a nestabilních příjmů.

2. Advokáti a notáři. Tato kategorie rovněž nemůže potvrdit příjem a mají stabilitu.

3. realitních kanceláří. Bohužel, ale představitelé profese, stejně jako předběžný, jsou rovněž nepřijatelné. Kromě toho, více nedávno, během krize na trhu s nemovitostmi, možnost sjednat hypotéku v profesi byl nulový.

4. Vojenské a záchranné, závodní jezdci a trenéři z důvodu vysokého rizika postižení jsou také nežádoucí dlužníci jsou ztráta příjmů, byť dočasné, má za následek nežádoucí důsledky pro banku. V případě, že dojde k výraznému nárůstu splatnosti úvěrové instituce mohou čelit nedostatku provozního kapitálu. Tato situace ohrožuje neschopnost držet další operaci výdajů, například vydat požadované výši vkladu od jednotlivce. Vzhledem k tomu, hypotéka on-line za ně také k dispozici.

5. soudce. Tato profese vypadl z laskavosti, a to navzdory vysoké výnosy, neboť její představitelé mají imunitu av důsledku toho zotavit se z jejich dluh není možné.

Samozřejmě, že šance, že ještě získat úvěr i přes nespolehlivé profesi, vždy k dispozici. Ustanovení zlepší sozaemschyky, jistot a různé majetku a jiných aktiv ve vlastnictví.