Proč ta nechuť k vystavení bankovní úvěr?


Vydáno: 29.09.2016

Někdy potenciální dlužníci čelit některým problémům, pokud chcete sjednat úvěr, banka není vždycky tak šťastný.

Není bankovní všech nákupů dlužník má v úmyslu půjčit, a to zejména, když se vezme v úvahu průměrný člověk. Ne vždy kladná banka se snaží půjčku na byt v domě ještě není postavena. Mnoho českých bank, se bát podvod - vývojáři nedávají úvěr na takové bydlení, takže vývojář může zmizet s penězi, odchodu z domu v nedokončeném stavu, a bankovní úvěry nebudou zajištěny.

Také nelze snadno finančních institucí poskytovat půjčky na ojeté vozy. Posouzení technického stavu vozu je obtížné, a zjistit skutečnou hodnotu kolaterál obtížné. Zejména se jedná o vozy, které koupíte v na taxi odpisování osobních automobilů je velmi vysoká.

A velké "nelíbí" České banky do vestavěného nábytku a plastových oken, působí jako kolaterál tyto položky obecně nemohou, protože protistrany jejich odstranění prakticky nemožné.

Také v kategorii objektů, nebere úvěr patří mobilní telefony, téměř každý třetí mobilní telefon kupující nevrátí bankovní úvěr. Také v případě oblečení, boty, knihy, starožitnosti, šperky a potravin.

Takže pro ty, kteří chtějí získat úvěr na jeden z následujících typů zboží snadněji získat kreditní kartu nebo zneužívat úvěr, pak banka nezahrnuje prostředky vynaložené klienta. Jedinou nevýhodou těchto úvěrů - vysoké náklady a omezená výše úvěru na 70 tisíc eur.

Existuje několik způsobů, jak získat úvěr pro vlastní potřebu, můžete se obrátit na družstevní záložnu, ale přeplatek z úvěru bude 5 až 10 procent, můžete si vzít půjčku proti ručení společnosti nebo osobě, která má značné příjmy a disponibilitu objektu. Mnoho bank jsou kreditní historii svých zákazníků, a pokud jsou v pořádku, pak se vaše důvěryhodnost bude mnohem více šancí, jak získat navýšení úvěru.