Proč je sozaemschyk úvěr?


Vydáno: 14.11.2016

Někdy se stane, že člověk potřebuje peníze, a banka odmítne úvěr s odvoláním na nedostatečný příjem. Z této situace je - to sozaemschyk (blízkému příteli nebo příbuznému, jejichž příjmy mohou být vzaty v úvahu při výpočtu finanční situaci dlužníka).

Ve většině případů, je pravděpodobnost kladného rozhodnutí banky značně zvýšily, zejména proto, že mnoho bank jsou povolena na některých dlužníků. Typicky je celkový počet dlužníků o půjčku nemůže být více než 4 (ale v každé banky, jejich vlastní podmínky).

Souhlasem se chovat jako sozaemschyka na zahraničních úvěrů, člověk by měl jasně představit, že by neměl jen podepsat papír, formálně a převzít odpovědnost za rovným dílem s dlužníkem o úvěru. A v případě, že primární dlužník z důvodu jakýchkoli okolností přestanou platit, bude banka vyžadovat splnění smluvních povinností každého z dlužníků. Takže předtím, než souhlasit s podobnou roli, budete chtít myslet. Typicky, protože dlužník souhlasí s tím, aby rodinní příslušníci jsou hlavní dlužníci, kteří jsou skutečně na stejné úrovni s ním bude používat úvěrové fondy, a věci jsou koupil na úvěr.

Nejběžnějším příkladem zahrnující úvěrové spivpozychalnyka když člověk čerpá úvěr, a jeho manželka slouží jako sozaemschyka (nebo naopak). Tato možnost kolektivního úvěrů výrazně rozšiřuje své zákaznické publika banku a umožňuje lidem s nízkými příjmy využívat bankovních úvěrů. To může být studentům i státních zaměstnanců a lidi s malým formálním příjmu.

Studenti často rozeznat půjčky platit za vzdělání, spojující as spivpozychalnykiv rodiče nebo jiné dospělé příbuzné. V této situaci, může dlužník nebude mít všechny své příjmy, bude banka brát v úvahu pouze dlužníků příjmů.

Mladé rodiny, dělat hypotéku příliš často uchylují k pomoci rodičů, jejich prostřednictvím jakožto dlužníků. Tvorba hypotéku zahrnující spivpozychalnykiv Nezapomeňte, že kromě povinností, tam jsou také spivpozychalnykiv práva, včetně podílu vlastnictví na hypotečním bytě.

Platby na úvěr zahrnující spivpozychalnykiv se může provádět, jakmile primární dlužníkem a všechny stejně (to vše závisí na tom, co je stanoveno ve smlouvě). Často povinnost, aby se měsíční částky přiřazené k primárnímu dlužníka a banka začne zvyšovat spivpozychalnykiv splatit půjčku pouze tehdy, když jde do prodlení.

Vzhledem k tomu, kandidátů spivpozychalnykiv bance ukládá na ně stejné požadavky jako hlavní dlužník na věku, zaměstnání, úvěrová historie a další nastavení. Mnoho bank zákazníci jsou zmatení a spivpozychalnyka ručitelem. Ale i přes kauce stejných závazků vůči úvěrové smlouvy, v spivpozychalnyka Kromě toho je zde také zákon o předmětu zakázky. Ukazuje se, že sozaemschykom být levnější než kauci.