Proč je obtížné získat úvěr velký?


Vydáno: 29.12.2016

Velký úvěr, jak získat a proč banky různě léčbě mnoha dlužníků?

Banky konvenčně rozdělen do kategorií dlužníků. Tam mzdové klienti, dlužníci mládež, důchodci, standardní klienty, dlužníky s rodinným příslušníkům mnoha dětmi a další. Úvěrové riziko je rovněž doprovázena velký, takže si to není snadné. Každá kategorie dlužníků má rysy a vlastnosti. Ano, mladý nezodpovědné dlužníky, důchodci jsou rizika spojená s věkem.

Postoj mnoha bank dlužníkům

Co banka je důležité při posuzování žádosti o půjčku? Nejdůležitější věc pro něj - uchazeč o solventnosti. Solventnost se skládá z různých faktorů, především odvozených z mezd, příjmů a výdajů dlužníka. Ve skutečnosti to není důležité, kolik dětí v rozhodnutí banky, že dlužník závisí na poměru příjmů a výdajů klienta.

Ale ve velkém dlužník výdajů je mnohem vyšší, než je dlužník bez dětí nebo kdo má jedno dítě. Obdržíte-li žádost ve správci aplikací musí uvádět počet dětí žadatele. A čím více, tím méně bodů za bodování dlužník obdrží. Kladné rozhodnutí v souvislosti s potřebou skóre dostatečný počet bodů. Samozřejmě, že výsledky jsou vystaveny nejen do té míry, do dotazníku s počtu dětí, ale pro každou aplikaci jediného bodu.

Některé programy, které umožňují velké rodiny získat úvěr u některých zvláštních okolností žádná taková dlužníci poukázané na všeobecných podmínek. Výjimkou jsou pouze hypotéky, v některých regionech poskytuje určité výhody takových dlužníků.

Solventnost potenciálního dlužníka

Pokud chcete vzít úvěr velkou rodinu, v první řadě, je třeba realisticky zhodnotit jejich finanční situaci. Banka při posuzování žádosti musí být vědomi toho, že dlužník utratí peníze na děti.

Soudě logické, pak, například životní minimum pro dítě do 8000 rublů tříčlennou rodinu stráví nejméně 24.000 rublů. To je stále náklady na veřejné služby na dlužníka, a může mít závazky vůči jiným bankám. Zohledňuje všechny výdaje. Po zpracování úvěru dlužník musí být peníze, aby se měsíční platby a existenci normální rodiny.

Pro zvýšení šance na schválení, aby prokázal co největší část celkových příjmů dlužníka. Mzdy potvrzují reference 2-PIT. V případě, že rodina dostane nějakou pomoc, musíme také prokázat své velikosti dotazy či výpisu z účtu. Je-li manžel / manželka je primární dlužník, pak je lepší dostat výsledovku, a v ideálním případě být pozván jako sozaemschyka.

V případě, že rodina je pouze dlužník

V případě, že rodina je velká, a zdroj pracovního příjmu je pouze jeden člen rodiny, získat úvěr je mnohem obtížnější. Ukazuje se, že žijí na jednom platu celá velká rodina. V důsledku toho, požadavky solventnosti bank, že je ještě vyšší. Ale pokud se například manžel je na dovolené na péči o děti a pomáhal s prací, je nutné specifikovat v žádosti o úvěr. Stejně tak, jak by měla vykazovat obdržela od státní pomoci.

Co lze očekávat s malým příjmem:

1. Komoditní úvěr. K dispozici v prodejně nábytku, telefonů, spotřebiče a další. Tato malá částka půjčky, zejména proto, že banky někdy dávají komoditní úvěry až na 24 měsíců. Měsíční splátka bude malý, protože výrobek je k dispozici.

2. Kreditní karta malá limitu. Při uplatňování obecně určuje limit kreditní karty banka, která závisí na schopnosti žadatele. Při pravidelném používání úvěrového limitu mohou být pravidelně zvýšena. Například na první pohled by to mohlo být jen 20.000 rublů, ale pak omezí být více.

3. Malé hotovostní úvěr. Celková hotovostní úvěr závisí na schopnosti žadatele.

4. Mikroúvěr ze strany MFI. Mikrofinanční společnosti mají největší procento schválení. Nabízejí malé půjčky věnována návratu něco málo přes měsíc.

Žádná banka, pokud to velký odmítnout žadatele. Poruchy přijít při nízké bonity nebo špatnou úvěrovou historií. Někdy velké dlužníci mít docela dobrý příjem.