Proč české banky upřít zásluhy?


Vydáno: 16.11.2016

Někdy se lidé obracejí na české bance o úvěr, získat výjimku, nejsou plně pochopit důvody tohoto odmítnutí. Pak se obrátit na informovaných lidí - přátelé, nebo na fórech, aby se pokusili pochopit, proč jim banka odmítla.

Vezměme si zásady, jimiž se většina českých bank v procesu rozhodování o úvěru, a to, co je obvykle upřena zákazníkům.
Za prvé, banky kategoricky odmítají kavkazské lidí a Romy jako potenciální neplatiče.

Dokonce i v případě, že úvěr expert dohodnout úvěr důstojník banky seděl nevyhnutelně selže.

Kromě toho banky jsou téměř vždy popíral s lidmi, kteří pracují v určitých pozicích. V takovém "černé listině" profesionálních policistů, taxikáři, právníků, uklízeči a některé další. Statisticky jsou často neplatiče. Proto se banky s nimi zacházet s podezřením. Samozřejmě, že mezi taxikáři a policisty patří mezi dlužníky velmi elegantní, ale statistiky pro banky - je nevyvratitelný argument. Zatímco v některých případech, banky se dohodly na úvěry a zástupci nežádoucí profesí.

Přesto existují situace, kdy několik lidí, kteří pracují v malé firmě, se objeví v databázi jako neplatičů. Pak banka může odmítnout všechny zaměstnance "vinen" firmy.

Jestliže osoba má negativní úvěrovou historii, poznamenány předchozí půjčky, bude pravděpodobně také popřít. Platby by měly vykonávat čas.

Zřídka, ale to se stává, že zákazník může odmítnout, protože příliš neslušný vzhled. A tak se banka poskytující úvěr by neměl jít, a to zejména v případě, opravy plotu, jeden lehce roztrhl bundu a zablácené kalhoty. A ne oholený všechny 3 dny, které tam měl.

Důvodem pro odmítnutí může sloužit malé zkušenosti potenciálního dlužníka. Pobírá-li osoba většinu platu "v obálkách" Banka může rovněž odmítnout poskytnout úvěr nebo nabízejí menší množství.

Podáním žádosti o jakékoli půjčky, zákazník vyplní formulář bankovní formou. V případě, že budoucnost ukáže, že zákazník je uvedeno nepravdivé informace o sobě, banka také nemůže poskytnout úvěr.

A tam jsou absurdní popírání. Například v případě, že klient není dobře pozhartuye s tím, že den předtím, než včera propuštěn z psychiatrické léčebny a úvěr důstojník nebude příliš vyvinutý smysl pro humor.

Vzhledem k tomu, zaměstnanců banky je lepší, aby vtip.

Tyto příčiny poruchy jsou nejčastější. Existují samozřejmě i jiné možnosti, ale za prostě není fyzicky možné.