Proč Češi nemají splácet?


Vydáno: 16.02.2017

Konkurence mezi věřiteli českých a neustálé zjednodušení získávání bankovních úvěrů vedly nejen k úvěrový boom, které vidíme dnes, ale také k nárůstu nesplacených úvěrů. Podle bankovních expertů, k dnešnímu dni, v celkové výši úvěrů po splatnosti úvěrů o více než 15% a jejich počet roste jen. Opatrný tak negativní dynamika inkasních agentur tvořil seznam hlavních důvodů, pro které české dlužníci nebudou platit z úvěru.


Neplaťte a neplánuje ...


Mezi bank neplatiče můžete setkat s lidmi z různých profesí s různými pohlaví a sociální status. Každý den vstoupit do řad prosrochnikov lidi, takže si půjčku, neplánuje splácet. Tento podvod umělci, kteří podvodně (obvykle na předním osobu) získat úvěr a poté, co skrývá v neznámém směru. Jejich oblíbený úvěr - rychlý spotřebitele.

Nicméně, většina z neplatičů - je to pořád skuteční lidé, kteří z různých důvodů ztratily svou schopnost splácet psa. Ve skutečnosti, mluvit o nich.

Obecně důvod, proč lidé nezaplatí půjčku


Docela často, příčinou je zhoršující se finanční situaci. Z tohoto důvodu nemusí platit účty 17 procent respondentů. Takové poškození může být způsobeno čímkoliv - propouštění, nemoci nebo nemožnosti porovnat své touhy se svými schopnostmi.

Tak, to je často se jedná o druhý hlavní příčinou dluhu, jak řídit instinktem o spotřebitelském úvěru lidí si někdy neplánované nebo dokonce užitečné zejména nákup. Pak, po návratu domů si uvědomí, že oni jsou nyní povinni platit měsíční účty. Bohužel, ne každý rodinný rozpočet odolá zatížení.

způsobí rozšířené


Jedním z nejčastějších důvodů, že dlužníci nemohou splatit, je ztráta zaměstnání. Postup 21% neplatí z tohoto důvodu. Ztráta což povede ke značným finančním potížím. A když si uvědomíte, že ten muž dal s asi 45% svých příjmů do banky, není překvapující, že teď prostě vrátit dluh.

Je třeba poznamenat, že nezaměstnanost je hlavní příčinou selhání bankovních již několik let.
Nesouhlasím s výší dluhu


Tento důvod argumentují jejich pozdních 18%. Co nutno přiznat, že banky opravdu rád zvláštním podmínkám malým písmem. Nicméně v tomto případě, dlužníci ještě vinu jen sám sebe a jeho nepozornost. Nicméně, dokonce odhalil, že úvěr bude muset zaplatit víc, než jste očekávali, ne jen ignorovat své úvěrové závazky. Musíte pochopit, že nic dobrého je nebudete. To povede pouze k tomu, že věřitel opět postihovat ti peníze prostřednictvím pokut nebo dokonce soudu.

Právo být či vyzkoušet na vlastní pěst, s podporou právníka v půjčování obnovit spravedlnost. Nebo (v závislosti na rozsahu bankovních porušování) platí pro příslušné orgány se stížností proti bance.

kreditní někoho jiného


Přibližně 10% respondentů říká, že si nejsou vědomi existence úvěru. Typicky, v takových situacích přimět lidi, kteří se stali obětí podvodu. To znamená, že tyto dokumenty jsou vypracovány úvěr bez jejich vědomí. Takže pokud ztratíte doklady nebo jste ukraden, měli byste okamžitě prohlásit, že se to příslušným úřadům. V opačném případě budete překvapeni, že banka má pokutu za půjčky, které užíváte.