Proč by si vybrat spořitelny v České republice


Vydáno: 30.08.2016

Vedoucí práce s rusky mluvící klientelu v Sberbank CZ Anton Bocharov řekl, proč rusky mluvící obyvatelé ziskového spolupráce s Sberbank v České republice, které jsou uvedeny svou jedinečnou banku a dala odpovědi na otázky, které jsou nejvíce znepokojeni ruských občanů.

Sberbank dnes - největší větve finanční instituce, které se nacházejí v zemích SNS (Kazachstán, Ukrajina a Bělorusko), devět střední a východní Evropě a v Turecku. Před více než třemi lety «Sberbank CZ», dceřiná společnost «Sberbank Europe AG», byl také v České republice. V současnosti pracuje v České republice více než 100 tisíc zákazníků a bankovních poboček se nacházejí ve všech větších městech České republiky.
Úspory Úspory v České republice a v Rusku - pro různé právní subjekty a nezávislých bank. Kde nemůžete vidět ruské bankovní účty zákazníků, a Rusko nevidí účty českých zákazníků. Existují zákony o osobních údajů a bankovního tajemství, která neumožňuje, aby banky zveřejnit informace. Vzhledem k tomu, naše klienty účtů je viditelná jen pro nás a nikdo jiný. Pokud jde o obavy, že se informace dostane k dani, ale také neopodstatněné. Stejně jako všechny české banky, to se provádí pouze tehdy, když banky žádnou povinnost podle jakéhokoliv vyšetřování.

Na návrh účtů se musí dostavit k samotných zákazníků. Z klienti banky mají včasnou pomoc, sprosschuyetsya tohoto procesu, je pro zákazníky výpisy z účtu v ruštině, poskytnutých rad. Sam spořitelna v České republice nevysílá žádnou informaci k dani, protože banka působí v právním rámci, který neumožňuje, aby tak učinily. Klyyentiv poslal prohlášení, která nejsou sledovány.
Zákazníci pohodlně dostávat výpisy v ruštině a ne trávit čas na překlad. Kromě česká banka zná nuance zákona a může poradit klientům vysvětlit, jak se vyhnout problémům, čeho se máme bát a co by neměl. Že nebudou nabízet jiné české banky.