Proč by měl důkladně prostudovat smlouvu o úvěrové půjčky?


Vydáno: 16.11.2016

Mnoho zákazníků nemůže dostat přes banka nabízí bezúročné půjčky problém, přemýšlet o tom, jaký druh dohody se mohou obrátit. Ale v praxi, věci nejsou tak růžové, jak v reklamě. Samozřejmě, že žádná banka bude půjčovat zákazníkům se ztrátou.

Většina z "nulové" úvěru - je to jen reklamní kousek, určen právě pro ty nic netušící zákazníky. To je důvod, proč po přečtení o možnosti vydat bezúročnou půjčku, nemusíte být líný a získat všechny podrobnosti dohody.

Pro začátek, můžete jít na oficiálních stránkách banky, která nabízí takové příznivé podmínky a využít navrhovaného úvěrovou kalkulačku. Obvykle skryté poplatky se tomu tak není, ale alespoň vyhodnocení obdržené platby a časovač tisku lze zjistit, zda je žádost o úvěr vypočítána na nulovou sazbu nebo je "téměř nulová."

Kromě internetových stránkách banky obvykle poskytuje informace o dalších služeb spojených uzavření smlouvy. Toto otevření účtů a pojištění a registrace dalších produktů. Z tohoto seznamu, můžete pochopit, jak moc to bude stát konstrukce úvěru.

Dále, když informace získané z webu, by měli kontaktovat pobočku banky (vzal s sebou grafiku z webu) a seznámit se s kolegy již. Zeptejte se ho vytisknout úvěr splátkový kalendář, požádejte o jakékoliv další desky a servis. Informace zjištěné Banka by měla být porovnána s údaji tištěnými z webu. Tady to může být významné rozdíly jak v počáteční náklady a měsíční platby.

V bankéři by měly vyjasnit co nejdříve více nuancí, neváhejte s otázkami. Výsledkem návštěvy banky by mělo být jasné odpovědi na následující otázky:
1. Jaké procento účtován na úvěr, a jak (denní, měsíční, jednou za celé období).
2. V čem by měl termíny splacení úvěru (který může být určitý den každý měsíc, nebo dobu několika dní).
3. Jaké jsou sankce plánované pro pozdní splácení a včasné (nemůžete splácet včas, ale do té doby).
4. Za jakých podmínek má zákazník právo na předčasné splacení (obvykle smlouva stanoví pro předčasné splacení pouze na konci období mezi úvěru).
5. Jaké další poplatky stanovené na základě smlouvy (pokud uděláte dohody v zúčtování plateb v závěrečné titulky).
6. Sankce za porušení smlouvy a jejich systémy zpoplatnění. Existují smlouvy, které poskytují velké množství pokut jen jeden den zpoždění z úvěru. Takže co všechny ty nuance lépe naučit podpisu smlouvy.

Před podpisem přímé smlouvy musí mít jistotu, aby jej pečlivě prostudoval, že neměli žádné nepříjemné překvapení.

Shrneme-li, dostaneme k závěru, že před každým designu (včetně bezúročné půjčky) by měly zjistit, jak a učit všechny nuance, a pak, když splácení úvěru, není divu, pokaždé jít do banky s platbou.