Proč banky odmítají úvěru: společnou příčinu.


Vydáno: 12.09.2016 | Aktualizace: 12.09.2016

Často s odkazem na úvěrovou instituci o úvěr, člověk se zamítá. V mnoha případech, úvěrová zaměstnanec dělá tento odlišný vysvětlení. Chcete-li porozumět sami, budete potřebovat ke kontrole možných příčin odmítnutí úvěrů.

Proč popírat finanční instituce?

1. Negativní úvěrová historie. To je první věc, kterou jsem hledat bank. Bere v úvahu zpožděné platby z dřívějších a stávajících úvěrů. A někteří věřitelé čas a podívat se na úvěrovou historií příbuzných.

2. právní důvody. Tyto důvody jsou spláceny a vynikající přesvědčení, pokuty, podpora dítěte únikům.

3. Místo výkonu práce. Banky považován za finanční pozici společnosti, která zaměstnává lidi. V případě, že je nestabilní, je zde riziko, že zaměstnanec bude v platební neschopnosti a nezaměstnané. Neochotně poskytnuté úvěry těm, kteří pracují v soukromých podnicích, a většina soukromé. Nicméně, tam jsou české finanční instituce, které vypracuje kreditní karty a úvěry bez selhání.

4. profese Compliance dlužník a vést potvrzení o příjmu. Pokud zadané profesiyiharnazarplata nápovědy, mnohonásobně vyšší, než je průměr, bude jednoznačně rozpoznán jako figuríny.

5. Age. Banky poskytovat úvěry, aniž by nechtěl příliš mladí a starší lidé. Muži z odvodu věku se bere v úvahu.

6. Experience. Předpokládá se, že v případě, že délka je velká, že zaměstnanec není uvolněna v budoucnosti. Někdy zkušenost hodí kritéria banky, ale lidé neustále mění zaměstnání, je možné odmítnutí.

7. Účelem úvěru. Šance na selhání by bylo, kdyby účelu stanovenému splácení, herectví, o zřízení vlastního podnikání nebo nákupu dlouhodobých aktiv pro stávající podnikání.

8. Počet úvěrů. V případě, že osoba, která chce úvěr, již mají úvěrové závazky, je možné odmítnutí.

9. Předčasné splacení. Často dlužníci jsou mylně myslí, že čím dříve uhasit, tím lépe, ale to dopadá opak. Banks je nerentabilní. Takže když některé předchozí půjčky splaceny před termínem, je možné očekávat, že odmítnutí.

10. Nebezpečná povolání. Ano, to se stává i v takových případech, věřitelé nechtějí riskovat. Tyto profese patří stráže, hasiči, policie a další.

11. Vzhled. Důvodem pro odmítnutí může být nepořádek a špína, letargie nebo agresivita.

12. Falešné dokumenty. Úvěrové instituce se neustále zlepšuje ověřování dokumentů. Při identifikaci padělků mohou nejen odmítnout, ale také k trestnímu stíhání.

V případě, že dlužník nevejde pod některého z výše uvedených důvodů, ale byl odmítnut, může se jen dohadovat o tom, protože věřitelé občanského zákoníku není nutné vysvětlovat své argumenty.