Problém neplodnosti u českých mužů je mýtus


Vydáno: 10.08.2016 | Aktualizace: 15.08.2016

Problém neplodnosti u českých mužů je mýtus.
V posledních letech se Česká republika šíří nepravdivé informace, že plodnost mužů klesne drasticky v zemi. Čeští experti provedli několik studií a řekl, že schopnost místních lidí k práci potomstva zcela zhoršila. Místo toho neplodných mužů ještě méně.
Důvodem pro šíření mýtu neplodnosti Čechů byly zkreslené statistiky výsledků. Vědci z Ústavu sexuologie v Praze Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy konstatovat, že výsledky byly hodnoceny špatných kritérií.
Takže předtím, než lékaři zkoumali zdraví mužů neplodných párů těsně po ženy v páru potvrdila neschopnost otěhotnět. Nyní muži nejprve přezkoumat, jako výsledek, stahování z nich se zvýšila. Ve skutečnosti je tento problém často obracejí na lékaře naprosto zdravých mužů. Ale to neznamená, že vůbec bát.
"V roce 1999, 2013 a 2016 příslušně, jsme studovali více než 200 pacientů. Výsledky byly porovnány s předchozími studiemi. Ve skutečnosti, je koncentrace spermií u mužů byl méně než 80 let. Ale musíme vzít v úvahu skutečnost, že věk pacientů zvýšila o 10 let "- řekl sexuolog Jaroslav Zverzhina a dodal, že s přibývajícím věkem se zvyšuje riziko neplodnosti. To znepokojuje lékaři kvůli tomu, že Češi rozhodnou mít dítě po všem.
Odborníci pohodlí, že i když člověk našel patologie, není vše ztraceno. Moderní medicína používá mnoho technik pomoci mužům stát se otci. Zlepšení plodnosti pomáhá mužům ve zvýšené míře využívat vitamínu E, hormonální nebo chirurgické léčbě.