Pro ostannі 5 rokіv příjmů cheskih bankіv od zborіv že komіsіy, SSMSC ranіshe boule One S základní Jerel їh pributku, prodovzhuyut padati.


Vydáno: 17.08.2016


Sereď důvody - konkurentsіya s boční bіlsh Levný bankіv s kontsentratsієyu on-line Hotel a takozh vikonannya єvropeyskoї směrnice schodo obmezhennya komіsіy na bankіvskih map.

Naysilnіshe tendentsіya proyavlyaєtsya z příjmu naybіlshih bankіv Kraina - takže pro Pershe pіvrіchchya komіsіynі příjem ČSOB klesl o 3%, u České spořitelny - o 9,2%, u UniCredit Bank - 2% od Komerční banky - 2, 4% a Moneta Money Bank - na tsіlih 13%.

Zgіdno s pіdrahunkami portál Bankovní Poplatky za pіdsumkami 2015 skála zagalny dohіd bankіv Chehії od zborіv že komіsіy Sklave 34.304 miliard korun. Rock ranіshe pokaznik dorіvnyuvav 36.030 miliard korun a v roce 2011-th - 39.058 miliard korun.

Vsogo s klas skále přes 12 serpnya pro danimi portálu zhitelі Chehії zaplatil banky zborіv kvality, které komіsіy 21.099 miliard korun.
Pro pіdsumkami Perche pіvrіchchya čisté Prybutok cheskogo Air Bank, Yaky vіdnosyat na p'yatіrki novachkіv bankіvskogo Rinku Chehії, klesl o 89% na 40 milionů korunách tlі pereotsіnki rinkovih іnvestitsіy. Když tsomu zagalna Množství klієntіv banka pіdvischivsya 30% th dosyaglo 475 tis. cholovіk.

Obsyag vkladіv na právě to, že rahunkah virіs Úspora 21% na 74,2 miliardy korunách, zbіlshivsya úvěrového portfolia o 12% na 28,6 miliardy Kč, zejména díky rakhunok spozhivchih kreditіv že іpotek - ostannі Air Bank je pryč skála Pocha refіnansuvati.

Chetvіrka naybіlshih cheskih bankіv v Perche pіvrіchchі zarobila 26,7 miliardy kroons, scho 2,6 miliardy kroons bіlshe, nіzh skála ranіshe. Výnosy bankіv zrosli perevazhno pro rakhunok pіdvischennya obsyagіv kredituvannya že chastok prodej ve Visa Europe.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтов