PRIVAT BANK AG


PRIVAT BANK AGPRIVAT BANK AG udržuje trvalý dialog s našimi zákazníky, aby se vešly společně na investiční strategii na měnící se podmínky na trhu a osobních podmínkách. Zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci a udržitelnosti.
My, jako privatbank našim zákazníkům nabídnout v otevřeném produktu architektuře jednotlivých investičních koncepcí a inovativního financování. Naši zákazníci mají jeden ústřední kontakt, který má všechny potřebné dovednosti: zástupce zákaznické služby na všech finančních záležitostech.
Proto jsme poskytují optimální hodnoty:

  • Konzultant ve všech finančních záležitostech
  • jednotlivé investice
  • Odchod do důchodu a pojištění
  • Inovativní systémy financování
  • finanční plánování

Stojíme za nejkvalitnějšího poradenství, transparentnosti a sledovatelnosti. na individuálních potřebách zákazníka na bázi vyvíjíme personalizovaného investice a finanční strategii. Naše společnost se čas pro naše zákazníky v detailu a jejich osobního majetku. V souladu se zásadou "nejlepší radu a nejlepší volby", nabízíme našim zákazníkům otevřenou architekturu produktů a vybrat pouze výrobky s nejvyššími standardy kvality ve všech našich investičních rozhodnutích, zaměříme se především na bezpečnost (optimalizace, pokud jde o rizika a ziskovosti. ), udržitelnost a dlouhodobý úspěch.
Sledujeme náš slogan a hodnotu péče, kvality péče, otevřený produkt architekturu, konzervaci, hodnotu a zdravotní nezávadnost.
Vysoká úroveň výcviku našich zaměstnanců, poskytuje našim zákazníkům nejvíce kompetentní, profesionální a individuální konzultace z jednoho zdroje.