Při výhodné diferencovaný typ platby?


Vydáno: 23.11.2016

Vybírání úvěrovou nabídku, každý dlužník chce PRON banku jako příznivých podmínek pro sebe. Je potenciálních dlužníků na úvěr byla stanovena minimální úrokové sazby, a tedy výše přeplatku byl minimalizován důležité. Nicméně, konečná výše přeplatku není závislá na ceny jako způsobu splácení. Na druhé straně, dluh může být anuitní schéma nebo diferencovaná. Na prospěch druhé metody promluvíme.

Co diferencované platební
Diferencovaný typ platby je nejistá částka se skládá z pevné a variabilní část jistiny, kterou tvoří naběhlý úrok z nedoplatku. Vypočítat platby mohou být rozlišeny takto:
• začít provádět výpočty o velikosti hlavního platby. K tomu, rozdělit součet získaných půjčky na kreditní období v měsících. Výsledná částka bude stanovena část měsíční platby.
• Dále je výpočet úroků, a proto, že měsíční výše úroků se bude měnit v menší strany, snížením množství jistiny, by měly platit za každý měsíc. Pro výpočet procenta, rozdělit úrokovou sazbu za dvanáct měsíců, po kterém zbytek dluhu násobit výsledné číslo. • Pracuje předběžných výpočtů, je nutné vypočítat výši dluhu, zbývající, které však lze snadno provést. Jediné, co potřebujete znásobení počtu pevně stanovené lhůty a odečte se od původní částky úvěru.
• měsíční platba se vypočítá jako součet těchto dvou získaných hodnot.

Jaké jsou výhody diferencovaného typu dlužníka platby
Pokud realizovaných diferencovaných úvěr splátek je měsíční splátka je snížena postupným snižováním množství úroky z rovnováhy. A na konci období úvěru měsíční platby se sníží na minimum. A jak procento trvale snižuje množství konečného přeplatku za těchto úvěrů je minimální. Takže, pokud se v porovnání s annuyitetnyy způsob, jak splácet úvěr, se ukazuje, že většina z měsíční splátky se skládá ze zájmu. A na začátku období úvěru je více úrokové platby namísto úvěru, který bude skutečně splacena koncem úvěrové smlouvy. Tedy, v případě ochoty dlužníka splácet úvěr v předstihu s rozlišených plateb by bylo výhodnější. Na druhou stranu, v případě, že záloha bude probíhat v prvním období výpůjční lhůty, platby annuyitetnyye bude lepší, protože v tomto případě může dlužník ušetřit peníze na zájmu. Kromě toho, že dlužník by mohlo být lepší anuitní schéma splácení úvěru v případě, že použitý plánovat svůj rozpočet v předstihu. Na druhé straně, diferencovaný typ platby může mít vliv na finanční situaci dlužníka takto: získání bankovního úvěru, poprvé se bude muset utáhnout svůj pás od začátku měsíční platby bude maximální. Ale ke konci období úvěru bude dlužník platit minimální platby na úvěr. Nicméně, české banky přednost práci s annuytetom, jak je to nejvýhodnější volba pro něj. A v podstatě odlišný typ platby použít takové úvěrové produkty jako kreditní karta. Nicméně, pokud hledáte, můžete najít další návrhy, které poskytuje diferencované schéma splácení.